xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • xcut
    Felhasználó

      ott van, hogy a két csomag blokkolja egymást (==nem lehet telepíteni), pedig mindkettő fent van, mindkettő függőség, illetve én dolgozok a postgressel, úgyhogy kellene nekem

      Hozzászólás: Kocsma topik #1950347
      xcut
      Felhasználó

        nekem a subba.blog.hu-s címekre azt írja a konqueror, hogy error, mert ciklikus link

        Hozzászólás: Linux alatt Webkamera #2081931
        xcut
        Felhasználó

          Genius VideoCAM v2 (vagy valami ilyesmi neve van), és könnyedén megy spca5xx driverrel

          Hozzászólás: Kocsma topik #1950311
          xcut
          Felhasználó
            smica wrote:
            Egyébként van néhány, ami talán megfelel neked (nem tudom, hogy egész pontosan mire kell):
            GLAME, Ecasound, GNUsound, Ardour, Sweep, mhWaveEdit, Snd (ezt ismerem és elég sokat tud), ReZound

            VST plugin támogatás kell, hogy analóg eszközről tudjon felvenni, illetve nem ártana pár olyan effekt, amit egy csöves kombó tud…

            Hozzászólás: Kocsma topik #1950309
            xcut
            Felhasználó
              smica wrote:
              Az ilyen gondok gyakoriak a gentoo -nál? Mert ha igen, akkor még egyszer meggondolom, hogy szeretném -e azt használni itthon (eddig úgy gondoltam, hogy ha mostanában lesz idõm, akkor azt rakom fel a másik gépre Fedora helyett).
              Néhány gépen előfordul, hogy bebugzik a wxGTK és a wxpython, és a hozzá tartozó programok nem akarnak menni rendesen. A sima GTK az jó, csak a wx verzió nem. De mint mindenhol, a legkevesebb szívás a KDE-vel és a qt-s cuccokkal van. (bocs)
              Hozzászólás: Hangulat-ikon, stb. szerintem felesleges :) #2081320
              xcut
              Felhasználó

                maci maradhat, mikulás smiley nem tetszik

                Hozzászólás: Kocsma topik #1950307
                xcut
                Felhasználó

                  Visszatérve a gitáros témához: tudna-e valaki ajánlani valami olyan programot, mint az audacity, csak nem függ a wxGTK-tól? Mert a gentoo nincsen a helyzet magaslatán wxGTK ügyben; lefodulni se fordul mindegyik, aztán meg más hozzá linkelt csomag szinte soha.

                  Hozzászólás: audacity nem akar lefordulni #2079917
                  xcut
                  Felhasználó

                    Küldtem bugzillába bugreportot, de még nem válaszoltak, pedig már volt pár napja:
                    http://bugs.gentoo.org/show_bug.cgi?id=156690

                    Hozzászólás: MySQL kezdõ #2062864
                    xcut
                    Felhasználó
                      Wait wrote:
                      Elhiszem, de az első megoldás több CPU-t, ez több HD-t eszik. Tudtommal pedig a CPU a gyorsabb 🙂
                      Van olyan szerencsém, hogy ezt csak egyszer kell megírnom, utána le van tudva, de asszem kétszer fogom megírni, tesztelek 😀
                      Amúgy 0-1 adathoz milyen típust adjak meg az oszlopnak?

                      valóban, de mégis a HDD-ból van több, főleg, ha normális szerverre rakod (és gondolom nem otthonra szánod, hanem ki akarod rakni vmi tárhelyre), mivel egy oldalnál sokkal fontosabb szempont az oldalgenerálási idő, mint az, hogy mekkora SQL tárhelyet foglal (szvsz, de szerintem vannak, akik osztják a véleményem).

                      próbálkozz BOOL-lal (phpmyadmin szerint van), ha az nincsen, akkor INT(1)

                      Hozzászólás: Mit jelent a „failed with error -22” #2080586
                      xcut
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 3,339