Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ott van, hogy a két csomag blokkolja egymást (==nem lehet telepíteni), pedig mindkettő fent van, mindkettő függőség, illetve én dolgozok a postgressel, úgyhogy kellene nekem
nekem a subba.blog.hu-s címekre azt írja a konqueror, hogy error, mert ciklikus link
Genius VideoCAM v2 (vagy valami ilyesmi neve van), és könnyedén megy spca5xx driverrel
smica wrote:Egyébként van néhány, ami talán megfelel neked (nem tudom, hogy egész pontosan mire kell):
GLAME, Ecasound, GNUsound, Ardour, Sweep, mhWaveEdit, Snd (ezt ismerem és elég sokat tud), ReZoundVST plugin támogatás kell, hogy analóg eszközről tudjon felvenni, illetve nem ártana pár olyan effekt, amit egy csöves kombó tud…
smica wrote:Az ilyen gondok gyakoriak a gentoo -nál? Mert ha igen, akkor még egyszer meggondolom, hogy szeretném -e azt használni itthon (eddig úgy gondoltam, hogy ha mostanában lesz idõm, akkor azt rakom fel a másik gépre Fedora helyett).
Néhány gépen előfordul, hogy bebugzik a wxGTK és a wxpython, és a hozzá tartozó programok nem akarnak menni rendesen. A sima GTK az jó, csak a wx verzió nem. De mint mindenhol, a legkevesebb szívás a KDE-vel és a qt-s cuccokkal van. (bocs)maci maradhat, mikulás smiley nem tetszik
Visszatérve a gitáros témához: tudna-e valaki ajánlani valami olyan programot, mint az audacity, csak nem függ a wxGTK-tól? Mert a gentoo nincsen a helyzet magaslatán wxGTK ügyben; lefodulni se fordul mindegyik, aztán meg más hozzá linkelt csomag szinte soha.
Küldtem bugzillába bugreportot, de még nem válaszoltak, pedig már volt pár napja:
http://bugs.gentoo.org/show_bug.cgi?id=156690Wait wrote:Elhiszem, de az első megoldás több CPU-t, ez több HD-t eszik. Tudtommal pedig a CPU a gyorsabb 🙂
Van olyan szerencsém, hogy ezt csak egyszer kell megírnom, utána le van tudva, de asszem kétszer fogom megírni, tesztelek 😀
Amúgy 0-1 adathoz milyen típust adjak meg az oszlopnak?valóban, de mégis a HDD-ból van több, főleg, ha normális szerverre rakod (és gondolom nem otthonra szánod, hanem ki akarod rakni vmi tárhelyre), mivel egy oldalnál sokkal fontosabb szempont az oldalgenerálási idő, mint az, hogy mekkora SQL tárhelyet foglal (szvsz, de szerintem vannak, akik osztják a véleményem).
próbálkozz BOOL-lal (phpmyadmin szerint van), ha az nincsen, akkor INT(1)
-
SzerzőBejegyzés