xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 901-910 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: aMSN #1982679
    xcut
    Felhasználó

      a gond ott van, hogy a számnak nincsenek kitöltve az id tagjai…

      xcut
      Felhasználó

        köszönöm a válaszokat… akkor átrakom xvidbe és mp3-ba, majd berakom mkv-be…

        Hozzászólás: PHP #2024609
        xcut
        Felhasználó
          rednek wrote:
          Code:
          $szulev[0] = „- év-„;
          for ($i = 1900; $i<2006; $i++)
          {
            szulev[] = "$i."
          }

          Ugyan az a hiba.
          Ezt írja ki a PHP-t futtató szerver: Parse error: parse error, unexpected ‘[‘ in /index.php on line 27
          (Nekem a 27-ik sorban van a

          Code:
          szulev[] = „$i.”;

          hmm.. a phpnál a változók elõtt van egy $-jel… szerintem az maradt le… (bocs, én is lehagytam, mert eléggé furán néz ki a fórum, és az S és a $ között alig látok kölönbséget…)

          xcut
          Felhasználó
            xcut
            Felhasználó
              Hozzászólás: Weblap készítés #2065224
              xcut
              Felhasználó
                str2etboy wrote:
                Hozzászólás: PHP #2024607
                xcut
                Felhasználó
                  rednek wrote:
                  Hali. Még nagyon kezdõ php-s vagyok. tudtok segíteni?
                  Probléma: Tömb feltöltése.

                  Code:
                  $j = 1899;
                  $szulev[0] = „- év-„;
                  for ($i = 1; $i<2006; $i++)
                  { $j++;
                    szulev[$i] = "$j."
                  };

                  A szulev tömböt szeretném feltölteni 1900-tõl feltölteni 2005-ig (persze ezekkel a számokkal) A tömb elsõ eleme mint látjátok nem szám, de a többi az lenne.

                  Hozzászólás: getimagesize() #2067278
                  xcut
                  Felhasználó

                    gondolom nem létezõ url-t akarsz vele megtetni… tipp:
                    if(is_exists($url)) $x=getimagesize($url); else $x=-1;

                    xcut
                    Felhasználó
                      milfer wrote:
                      OFF:
                      Egy gentoo-s, hogy használhat arch-ot ?  Akkor már arch-os, nem ?  🙂
                      ENDOFF:

                      off: nézõpont kérdése

                      Hozzászólás: vicc #1923115
                      xcut
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 901-910 / 3,339