xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 931-940 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: tücsökzene #2064620
    xcut
    Felhasználó

      fájlt akar megnyitni…

      Hozzászólás: tücsökzene #2064618
      xcut
      Felhasználó

        tényleg: nekem is lenne riasztanivalóm, amire hangszórót akarok használni, mert a PC Speakerem rossz (tehát beep kilõve). Nincsen valami alsa-t használó beep-szerû program?

        Hozzászólás: #2064753
        xcut
        Felhasználó

          thx

          Mondjuk a 2.1-es széria tényleg sokat fejlõdött, kezd egyre jobban tetszeni ^^

          xcut
          Felhasználó

            szerintem userként telepítsd a /home/teneved könytáradba, mert úgy kb 0 az esély, hogy valami kárt okozol a rendszerben…

            amúgy sok sikert az ubuntuhoz, jól összegyúrt kis rendszer ^^

            Hozzászólás: dev-libs/pwlib-1.6.3-r3 nem fordul le #2063506
            xcut
            Felhasználó
              Hozzászólás: dev-libs/pwlib-1.6.3-r3 nem fordul le #2063504
              xcut
              Felhasználó

                ez volt a 9b lépés ^^

                más. a topic szerint a kódban van egy elírás; akkor hogy a francba lehet ez stabil csomag?

                Hozzászólás: dev-libs/pwlib-1.6.3-r3 nem fordul le #2063502
                xcut
                Felhasználó

                  Thx a patch-et, a pwlib már lefordul. Az openh323 nem…
                  A probléma a következõ:

                  Code:
                  ffh263codec.cxx:629: error: ‘struct AVCodecContext’ has no member named ‘frame_rate’

                  Utánaolvasva ezt találtam:

                  The struct AVCodecContext changed. The entries frame_rate and frame_rate_base are no longer there, but replaced with something called pts which really isn’t defined.

                  Kérdés: mit lehet tenni? Bele kellene javítani a kódba?

                  Hozzászólás: dev-libs/pwlib-1.6.3-r3 nem fordul le #2063499
                  xcut
                  Felhasználó
                    Code:
                    diamond ~ # emerge -pv gnomemeeting

                    These are the packages that would be merged, in order:

                    Calculating dependencies… done!
                    [ebuild  N    ] dev-libs/pwlib-1.6.3-r3  USE=”alsa -esd -ieee1394 sdl ssl” 0 kB
                    [ebuild  N    ] net-libs/openh323-1.13.2-r2  USE=”ssl” 2,145 kB
                    [ebuild  N    ] net-im/gnomemeeting-1.00  USE=”-debug ipv6 sdl ssl” 3,981 kB

                    Total size of downloads: 6,126 kB

                    Elvileg az LDAP támogatás be van kapcsolva… próbálkoztam kikapcsolni a package.use-sal, de semmi változás. Az LDAP fent van, és minden mûködik vele, kivéve ezt a libet.

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1949967
                    xcut
                    Felhasználó

                      A lista úgy készült, hogy a „Microsoft programjai után” ^^

                      Amúgy a PCForum nagyon jó, veri a gumicsizmát ^^

                      Hozzászólás: mms fogadása/küldése email-rõl #2063639
                      xcut
                      Felhasználó

                        Az a baj, hogy hiába lövöd be, nem lehet elküldeni, mert meg kell adni egy gateway-t.
                        De én találtam áthidaló megoldást: ha pannonos vagy, akkor regelsz egy pannonos mailcímet, és ha arra mail megy, akkor kapsz SMS értesítést… de ez szerintem nem segít a problémádon.
                        Viszont az újabbb mobilokon szokott lenni mail kliens…

                      10 bejegyzés megtekintése - 931-940 / 3,339