xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 941-950 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: winchester felülírása #2063739
    xcut
    Felhasználó
      Hozzászólás: dev-libs/pwlib-1.6.3-r3 nem fordul le #2063497
      xcut
      Felhasználó

        nem nagyon lehet, mert a pwlib függõsége az openh323 proginak (pontos verziószámmal); ha openh323-ból nagyobbat akarok, az meg a DBus-t akarja frissíteni, amit én meg nem akarok (a system set tagjait stable-nek akarom hagyni)

        Hozzászólás: PHP #2024588
        xcut
        Felhasználó

          substr()-rel…

          Hozzászólás: Azért ezt nem kéne! #2063423
          xcut
          Felhasználó

            … még mindig jobb, mintha SUSE Linux Enterprise helyett Microsoft Windows XP lenne… ^^

            Hozzászólás: Multimedias keyboard daemon #2052364
            xcut
            Felhasználó

              néhány multimédiás billentyûzetet a xorg támogat alapból, a maradékra pedig egy lehetséges megoldás itt van: http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=124&topic=7346.0

              Hozzászólás: Kocsma topik #1949908
              xcut
              Felhasználó

                A HUP-on is fent van a hír, és ott éppen az (is) volt a mosoly tárgya, hogy bár a win az húdeübertutikirály, de azért 70 napot nme bírtak uptime-ban összehozni vele… netcraft rulz ^^

                Hozzászólás: php+mysql szövegmegjelenés #2062176
                xcut
                Felhasználó
                  balev wrote:
                  Most akkor van egy táblád ‘barat’ néven, ami két mezõt tartalmaz (ki, kie). Ebbõl kinyered a $USERID alapján a ‘ki’ mezõ rekordját, ami egy név gondolom. Utána egy másik, ‘user’ táblából az adott név (‘ki’) alapján megkeresed a user-t és kiválasztod a nick mezõben lévõ rekordját, igaz?

                  Mit szeretnél másképp, vagy mi nem jó? Nem világos teljesen.

                  Van 2 tábla
                  user: id, nick stb
                  barat: id, ki, kie
                  namost: az kellene, hogy 1db lekéréssel le tudjam kérni az user nickjét is, amikor lekérem a barátlistát…

                  Hozzászólás: php+mysql szövegmegjelenés #2062169
                  xcut
                  Felhasználó

                    A másodikra: ha ilyesmi eset áll fent, akkor töröld az „

                    Hozzászólás: Bios hangjelzések(nem indul a gép) #2062265
                    xcut
                    Felhasználó

                      A hugomék gépén is volt hasonló: sims-eztek, gép leállt (ezt már több helyrõl is hallottam, hogy a sims1 valahogyan áramtalanítja a gépet néha). Bekapcsoláskor tííííí-ti-ti-ti. Kis idõ múlva ment a gép. Ok: túlmelegedett a GPU. De lehet nálad nem ez a baj… igazgasd a kártyát, és szórj sót ^^

                      Hozzászólás: Program ajánlás #2061805
                      xcut
                      Felhasználó

                        „komparálás”
                        ez mit jelent? ^^ nem összehasonlítás akart lenni?

                      10 bejegyzés megtekintése - 941-950 / 3,339