Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nem nagyon lehet, mert a pwlib függõsége az openh323 proginak (pontos verziószámmal); ha openh323-ból nagyobbat akarok, az meg a DBus-t akarja frissíteni, amit én meg nem akarok (a system set tagjait stable-nek akarom hagyni)
substr()-rel…
… még mindig jobb, mintha SUSE Linux Enterprise helyett Microsoft Windows XP lenne… ^^
néhány multimédiás billentyûzetet a xorg támogat alapból, a maradékra pedig egy lehetséges megoldás itt van: http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=124&topic=7346.0
A HUP-on is fent van a hír, és ott éppen az (is) volt a mosoly tárgya, hogy bár a win az húdeübertutikirály, de azért 70 napot nme bírtak uptime-ban összehozni vele… netcraft rulz ^^
balev wrote:Most akkor van egy táblád ‘barat’ néven, ami két mezõt tartalmaz (ki, kie). Ebbõl kinyered a $USERID alapján a ‘ki’ mezõ rekordját, ami egy név gondolom. Utána egy másik, ‘user’ táblából az adott név (‘ki’) alapján megkeresed a user-t és kiválasztod a nick mezõben lévõ rekordját, igaz?Mit szeretnél másképp, vagy mi nem jó? Nem világos teljesen.
Van 2 tábla
user: id, nick stb
barat: id, ki, kie
namost: az kellene, hogy 1db lekéréssel le tudjam kérni az user nickjét is, amikor lekérem a barátlistát…A másodikra: ha ilyesmi eset áll fent, akkor töröld az „
A hugomék gépén is volt hasonló: sims-eztek, gép leállt (ezt már több helyrõl is hallottam, hogy a sims1 valahogyan áramtalanítja a gépet néha). Bekapcsoláskor tííííí-ti-ti-ti. Kis idõ múlva ment a gép. Ok: túlmelegedett a GPU. De lehet nálad nem ez a baj… igazgasd a kártyát, és szórj sót ^^
„komparálás”
ez mit jelent? ^^ nem összehasonlítás akart lenni? -
SzerzőBejegyzés