xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 951-960 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Webcam #2050633
    xcut
    Felhasználó

      Ha ubuntu-d van, akkor miért nem csomagból próbálod felrakni? `apt-cache search spca5xx` ad eredményt? Fel vannak véve az extra tárolók?

      Hozzászólás: kombinatorika – algoritmus? #2061945
      xcut
      Felhasználó

        a faktoriális szó nem cseng ismerõsen matekóráról? ha nem, akkor kérdezd meg a matektanárod ^^

        Hozzászólás: Gentoo honosítás #2029030
        xcut
        Felhasználó

          Megoldás:
          a Sans fontok lecserélése Arial-ra, a fixed fontnak meg jó a terminus…

          Hozzászólás: php+mysql szövegmegjelenés #2062165
          xcut
          Felhasználó

            $str = preg_replace ( „#(&(?!#))#i” , „&” , $str ) ; #ezzel szûröd a & jelet
            $str = str_replace ( „”,”>”,$str );
            $str = str_replace ( „n”,””,$str );

            szerk: a br-nél vedd ki a szóközöket…

            Hozzászólás: Gentoo honosítás #2029029
            xcut
            Felhasználó

              Akkor lehet fonthiba…

              Hozzászólás: Gentoo honosítás #2029027
              xcut
              Felhasználó
                Hozzászólás: Törölhetetlen rw cd-k #2061289
                xcut
                Felhasználó

                  elméletileg így csak DVD-RAM-ot lehet törölni…

                  Hozzászólás: cd umount #2060375
                  xcut
                  Felhasználó

                    a másik megoldás: a wine-nek/cedega-nak van egy olyan opciója, amivel „átveri” a linuxot, így lehet telepítés és játék közben is cserélni a CD-t… pontosan nem emlékszem rá, de a google megmondja…

                    Hozzászólás: help2man problema #2056879
                    xcut
                    Felhasználó

                      most futottam bele én is, de másként oldottam meg:
                      echo „sys-apps/help2man -nls”>>/etc/portage/package.use

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1949855
                      xcut
                      Felhasználó
                        smica wrote:
                        Hát ez érdekes. Lehet, hogy az új WMP képformátum jobb lehet, mint a JPEG, de akkor is rossz elõérzetem van.
                        Részletek itt:
                        http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=31385&count16=1
                        Mintha a fenti dolgokat már hallottuk volna a WMV és a WMA kapcsán. Aztán a végeredmény messze nem az lett, amit beharangoztak. Mindenesetre úgy tûnik, hogy a Microsoft nem áll le, amíg nem õ adja a melegvizet is.

                        Azért ez már durva… a WMA semmivel sem jobb, mint az OGG, mégis nyomják; a WMV se jobb, mint a matroska videók, mégis istenítik.
                        Fogjunk már páran össze, aztán dolgozzunk ki egy olyan képformátumot, ami ha akarom jó minõség mellett kicsi, kellõen átlátszó, de nagyon részletesen sem nagy. Vagyunk itt sokan okosan, meg tudnánk szerintem oldani…

                      10 bejegyzés megtekintése - 951-960 / 3,339