Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
128mbos Kingston sd ram modult keresnék. Elõre is kösz, ha valakinek lenne. :rolleyes:
Ezt nem tudtam, de nem is használom a mozilla-t, az opera jobban begyere nekem.
[align=right][snapback]90411[/snapback][/align]TTF könyvtár tartalmát szvsz elõször backupolni kell, aztán jöhet a másolás a win fonts könyvtárából majd a backupolt könyvtárból vissza lehet rakni a ttfeket.
Tipp.
Ha van wined másold át a *.ttf betûkészletet, az /urs/X11R6/lib/X11/fonts/TTF -nak megfelelõ könytárba.
Ha jól eméxem az usr/lib be került, uhu-1.1 alatt, nem sokáig használtam 1.1uhu-t.
ha átmásoltad, az itt létezõ fájlokat
fonts.dir
font.cache
font.scale
fájlokat töröld majd
#:mkfontdir
#:mkfontscale
#:fc-cache
a parancsokat elõbb keresd meg (/usr/bin) léteznek-e
ha minden ok akkor nagyon szép betûket kaphatsz(a win elbújhat) a linuxod alatt.
[align=right][snapback]90398[/snapback][/align]Ezzel csak óvatosan. Mai napig nem derült ki, hogy melyik új ttf font zavart be úgy hogy a firefox, a sima mozilla az oldal betöltése közben segfaultolt. Meg kell nézni milyen ttfek vannak már meg, és nem szabad felülíni egyet se.
Szevasztok !
Köv. problémám adódott az openoffice 1.1 -ben.
Nyomtatáskor az ékezetes betük többségét vastagabban nyomtatja , miért ?
A beállítások ugyanazok ,de az õ,û,ö, és társait vastagabb vonallal nyomtatja ki ami nagyon csúnya. Times betükkel próbáltam ,de ahogy elnézem más betükészlettel is ezt csinálja.
El vagyok keseredve ,mehetek w$ -be szöveget szerkeszteni. :angry: 🙁Próbáltam a staroffice-t is ( egy régebbi verziót ) ,de ott meg a régi , nem látom az û ,ó betüket effekt lépett fel. Abiword ugyszintén.
[align=right][snapback]90380[/snapback][/align]Hi
Kérdésem SuSE 9.1 et iptables-sal (parancssorból) rábirni a A NAT-ra.
A yast tüzfallal müködik de nyalánkságok kellenének pl: ip forwardElõreis köszi
[align=right][snapback]90221[/snapback][/align]echo 1 > /proc/sys/net/ipv4/ip_forward
iptables -t nat -A POSTROUTING -s 192.168.0.2 -o ppp0 -j MASQUERADEszia!
koszi…
megnezem…udv,
slowr
[align=right][snapback]90212[/snapback][/align]ifconfig kimenetét azért bemásolhatnád.
jó neked! nekem be van partícionálva a vinyóm, és a gentoot természetesen nem dobom ki ilyenért, a debiant meg nagyon sajnálnám… 🙂
Minden más partícióm tele van adatokkal…kl223
[align=right][snapback]90123[/snapback][/align]Nah én meg épp azon gondolkodok, mint GF fél éve ezekszerint. A Linuxot eldobnám olyan 6-7 hónapra úgy érzem. Jön az érettségi. Informatikából is. MS Officet kellene tanulni ebbõl következõen. Meg különben sincs idõm most linuxszot buherálni. Pont ideális lesz nekem egy 180napos win2k3 trial változat. Legalább azt is megismerem, és tényleg máshogy áll az ember a windowshoz linux után. Egyelõre a váltás is húzódni fog szvsz novemberig. Nah de meglátjuk majd. Jóéjt <_<
Amikor ezt utoljára néztem, még full bugos volt…Van xp-és kinézetû téma kde-hez, az megy gond nélkül, de minek? 😉
[align=right][snapback]90051[/snapback][/align]Itt a téma: „Luna theme”
Sziasztok
Hol lehet a bootsplash kikapcsolni?
[align=right][snapback]89654[/snapback][/align]Talán a bootmanager configját nézd meg.
Hali!
Sikerült már valakinek beízzitani a Kworld KW-TV878Rf-Pro tvtunerhez járó távirányítót Linux alatt?
Tux
[align=right][snapback]89805[/snapback][/align]Egyáltalán bármilyen tv-tuner távirányítót sikerült valakinek már beállítani? :huh:
-
SzerzőBejegyzés