Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,311-1,320 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2011060
    Bbt
    Felhasználó

      Az a gond hogy ahol legutóbb voltunk ott pl nem ismerték a várdakeserût, sem pedig a borsodivilágossört, pedig mindkettõ hazánk büszkesége…

      Volt xy nevû sör, kissé vizes ízû, néhány korsó után olyan volt a pofám tõle mintha megrágtam volna vmelyik ló elõl a kockacukrot.
      [align=right][snapback]134545[/snapback][/align]

      Ezt a „rém rossz” sört egyébként Staropramennek hívják… <_<
      persze a kényes ízléssel nem lehet vitába szállni… :rolleyes: 😛

      Hozzászólás: Beállítások kezdõknek #2015982
      Bbt
      Felhasználó

        Sziasztok! Ismét adódott egy kérdésem: Lehet azellen valamit tenni, hogy ne nyûglõdjön az UHU annyit az ékezetes karakterek kezelése miatt? Most írogattam CD-t és a jobb CD író programok egyike sem akart együttmûködni az ékezetekkel. Segítségeteket elõre köszönöm!
        [align=right][snapback]134492[/snapback][/align]

        Ha a windowsos ékezetekre gondolsz, azokkal sajna semmit sem lehet tenni.
        Viszont egyéb okoból amúgy sem ajánlanám az ékezetes fileneveket: pl. vinyó elszállás esetén nagyon komplikáltá teszi az adatmentést, hogy mást ne említsek.

        Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2011044
        Bbt
        Felhasználó

          Ugye-ugye… a kor évente alaposan kibabrál az emberrel 🙂

          Hozzászólás: TV kártya Linux alatt #2012860
          Bbt
          Felhasználó

            Hali, gyerekek en nagyon kezdo linuxos vagyok es nem tudom telepiteni a tv tunerem ha valaki le tudna nekem irni reszletesen (nagyon reszletesen) hogy mit kell csinalni, ugy hallottam a kernelt is kell piszkalni de fogalmam sincs hogy kell, syoval ha valaki tud kerem SEGITSEN!!! agepem 850MHz Duron Ati Radeon 8500 128 Ram es Avermedia Avertv Go 007 emailcim [email protected]
            SEGITSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            [align=right][snapback]134139[/snapback][/align]

            http://www.hup.hu/wiki/index.php/Tv-tuner_…%C3%ADt%C3%A9se

            Hozzászólás: telepítési probléma #2015494
            Bbt
            Felhasználó

              A HDD egy IBM gyártmányu 540-mb -os vinyó volt. Elméletileg elegendõnek kellet volna lennie az alaprendszer telepítéséhez. De nem tudom miért, amikor elkezdtem cserélgetni az alkatrészeket és kicseréltem a vinyot (minden más maradt) egyszer csak továbmenta telepitõ. Majd késõbb úgy 81% körûl megint megált, gyanakodtam a vinyora, de egy másik gépben ezen a kicserélt vinyon már volt debián. Ezért megint elkezdtem cseélgetni az alkatrészeket miután kicseréltem az S3 trió M64+ egy másik kártyára (Nem S3) utána továbment a telepítõ. Azota fent van a rendszer.

              Hozzászólás: pure-ftpd #2016447
              Bbt
              Felhasználó

                Sziasztok!

                Létrehoztam egy virtualusert.
                Meg lehet azt valahogy oldani, hogy ez a user csak írni tudjon a
                a könyvtárába törölni pedig nem…

                Köszönöm a segítséget!
                [align=right][snapback]134112[/snapback][/align]

                nem.
                nézd át a Unixos jogrendszert, rájössz.
                olyat tudsz csinálni, hogy ne tudjon belépni a könyvtárba, de írni tudjon bele.

                Mi lenne a pontos feladat?
                vannak még ötletek. ha nem látja a tartalmát, akkor ugyanis csak azt tudja letörölni, aminek pontosan leírja a nevét. tehát egy automatikus névmódosító script elég hatásos lenne.

                Hozzászólás: *** ATi driver for Linux *** #1997162
                Bbt
                Felhasználó

                  Mi lehet a gond? Már kezdem föladni, hogy valaha is lesz 3D a linuxom alatt, és ha 3D irányú igényem lesz, kénytelen leszek Billy cuccát használni  :icon_cry:
                  [align=right][snapback]134043[/snapback][/align]

                  Ne fenyegess, még megijedek… <_< http://www.hup.hu/wiki/index.php/ATI_video…%C3%ADt%C3%A9se

                  Hozzászólás: SKYPE 0.8-as verzió kellene #2016042
                  Bbt
                  Felhasználó

                    az 1.1 tényleg esélyes, ha nem jött be, debian csomagban megvan a 0.92beta

                    Hozzászólás: UHU és internet #2015927
                    Bbt
                    Felhasználó

                      OK.
                      Megnyitottam.

                      Davs:
                      Nem az a pofátlanság, ha két fórumon is felteszel egy kérdést, hanem az, ha nem írod le a problémát, csak dobsz egy linket.
                      Lagalább másold át ide is, ha már lusta vagy mégegyszer megfogalmazni.

                      Köszönöm.

                      Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972717
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Kicsit talán elhamarkodottan, de szerintem igazságosan zártam egy „duplikált” topikot.
                        Kifakadás és magyarázat ott.
                        [align=right][snapback]133993[/snapback][/align]

                        szerintem nyisd meg, és szólj rá, hogy ha baja van, akkor írja le, és ne linkelje.
                        én pl. nem olvasom a másik fórumot, de segíteni megpróbálnék, ha leírná mi a baja…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,311-1,320 / 4,322