Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Az a gond hogy ahol legutóbb voltunk ott pl nem ismerték a várdakeserût, sem pedig a borsodivilágossört, pedig mindkettõ hazánk büszkesége…
Volt xy nevû sör, kissé vizes ízû, néhány korsó után olyan volt a pofám tõle mintha megrágtam volna vmelyik ló elõl a kockacukrot.
[align=right][snapback]134545[/snapback][/align]Ezt a „rém rossz” sört egyébként Staropramennek hívják… <_<
persze a kényes ízléssel nem lehet vitába szállni… :rolleyes: 😛Sziasztok! Ismét adódott egy kérdésem: Lehet azellen valamit tenni, hogy ne nyûglõdjön az UHU annyit az ékezetes karakterek kezelése miatt? Most írogattam CD-t és a jobb CD író programok egyike sem akart együttmûködni az ékezetekkel. Segítségeteket elõre köszönöm!
[align=right][snapback]134492[/snapback][/align]Ha a windowsos ékezetekre gondolsz, azokkal sajna semmit sem lehet tenni.
Viszont egyéb okoból amúgy sem ajánlanám az ékezetes fileneveket: pl. vinyó elszállás esetén nagyon komplikáltá teszi az adatmentést, hogy mást ne említsek.Ugye-ugye… a kor évente alaposan kibabrál az emberrel 🙂
Hali, gyerekek en nagyon kezdo linuxos vagyok es nem tudom telepiteni a tv tunerem ha valaki le tudna nekem irni reszletesen (nagyon reszletesen) hogy mit kell csinalni, ugy hallottam a kernelt is kell piszkalni de fogalmam sincs hogy kell, syoval ha valaki tud kerem SEGITSEN!!! agepem 850MHz Duron Ati Radeon 8500 128 Ram es Avermedia Avertv Go 007 emailcim [email protected]
SEGITSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[align=right][snapback]134139[/snapback][/align]A HDD egy IBM gyártmányu 540-mb -os vinyó volt. Elméletileg elegendõnek kellet volna lennie az alaprendszer telepítéséhez. De nem tudom miért, amikor elkezdtem cserélgetni az alkatrészeket és kicseréltem a vinyot (minden más maradt) egyszer csak továbmenta telepitõ. Majd késõbb úgy 81% körûl megint megált, gyanakodtam a vinyora, de egy másik gépben ezen a kicserélt vinyon már volt debián. Ezért megint elkezdtem cseélgetni az alkatrészeket miután kicseréltem az S3 trió M64+ egy másik kártyára (Nem S3) utána továbment a telepítõ. Azota fent van a rendszer.
Sziasztok!
Létrehoztam egy virtualusert.
Meg lehet azt valahogy oldani, hogy ez a user csak írni tudjon a
a könyvtárába törölni pedig nem…Köszönöm a segítséget!
[align=right][snapback]134112[/snapback][/align]nem.
nézd át a Unixos jogrendszert, rájössz.
olyat tudsz csinálni, hogy ne tudjon belépni a könyvtárba, de írni tudjon bele.Mi lenne a pontos feladat?
vannak még ötletek. ha nem látja a tartalmát, akkor ugyanis csak azt tudja letörölni, aminek pontosan leírja a nevét. tehát egy automatikus névmódosító script elég hatásos lenne.Mi lehet a gond? Már kezdem föladni, hogy valaha is lesz 3D a linuxom alatt, és ha 3D irányú igényem lesz, kénytelen leszek Billy cuccát használni :icon_cry:
[align=right][snapback]134043[/snapback][/align]Ne fenyegess, még megijedek… <_< http://www.hup.hu/wiki/index.php/ATI_video…%C3%ADt%C3%A9se
az 1.1 tényleg esélyes, ha nem jött be, debian csomagban megvan a 0.92beta
OK.
Megnyitottam.Davs:
Nem az a pofátlanság, ha két fórumon is felteszel egy kérdést, hanem az, ha nem írod le a problémát, csak dobsz egy linket.
Lagalább másold át ide is, ha már lusta vagy mégegyszer megfogalmazni.Köszönöm.
Kicsit talán elhamarkodottan, de szerintem igazságosan zártam egy „duplikált” topikot.
Kifakadás és magyarázat ott.
[align=right][snapback]133993[/snapback][/align]szerintem nyisd meg, és szólj rá, hogy ha baja van, akkor írja le, és ne linkelje.
én pl. nem olvasom a másik fórumot, de segíteni megpróbálnék, ha leírná mi a baja… -
SzerzőBejegyzés