Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,321-1,330 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Tûzfal funkciók #2015917
    Bbt
    Felhasználó

      Most akkaro fordítsak kernelt, mikor 2 hónapi szívás után áll a 3 db szerver ?
      [align=right][snapback]133941[/snapback][/align]

      mindenképp 2.4-es kernel kell. telepíthetted volna azzal is, többek közt fellow lírásában benne van ez is.

      Nem kell kernelt forgatnod, apt-cache search kernel-image-2.4 és válogass.

      De nyugodtan forgathatsz, ismét fellow leírására hivatkoznék, nem olyan ördöngõsség, azért ha lehet ne a servereken gyakorolj.

      Azt halkan jegyezném meg, hogy ugyan „állnak” a szerveek, de jelenleg valószínüleg meglehetõsen védtelenek a galád crackerek könyörtelen akcióival szemben, úgyhogy erõs tempóban rakj fel egy 2.4-est, és tanuld ki az iptablest, amíg nincs gond.

      Nem attól lesz védett egy hálózat, hogy Linux alapú a szerver és/vagy a tûzfal.

      Hozzászólás: UHU 1.2 root jog bootoláskor? #2015910
      Bbt
      Felhasználó

        Nem ártana kis Linuxos alapokat összeszedni…

        Hozzászólás: openoffice –> PDF #2015835
        Bbt
        Felhasználó

          Openoffice-ból szeretnék PDF be exportálni de úgy hogy Tagged PDF legyen…
          [align=right][snapback]133860[/snapback][/align]

          Segíteni nem tudom, hogy tudok-e, de mi az a tagged PDF?

          Bbt
          Felhasználó

            Sziasztok!
            Realtech High Definition alaplapi hangkártyámhoz keresek valamilyen drivert, de nem nagyon találok.
            Esetleg tud ebben valaki segíteni?

            :rolleyes:
            [align=right][snapback]133647[/snapback][/align]

            konzolon rootként nyomj egy lspci-t, és a kimenetet másold be ide!

            Hozzászólás: ADSL #2014627
            Bbt
            Felhasználó

              pppoeconf futtatása? rootként, konzolon.

              Hozzászólás: telepítési probléma #2015492
              Bbt
              Felhasználó

                A HDD és a videókártya nem tetszett neki.  🙂
                [align=right][snapback]133848[/snapback][/align]

                Mesélj errõl bõvebben!
                Másnak is jól jöhet ez az info…

                Hozzászólás: videokártya-probléma! #2015804
                Bbt
                Felhasználó
                  Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006712
                  Bbt
                  Felhasználó

                    loooooool :):):) thx
                    [align=right][snapback]133749[/snapback][/align]

                    Ezt egyébként már írták is neked…

                    Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006707
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Aprócska hiba:
                      amennyiben több privit kapok, a fõoldalon olyat ír ki baloldalt, hogy
                      „2 új üzeneted vans”
                      az s gondolom onnan jön, hogy az a többesszám angolban, tehát ha több üzenetet kapok, akkor automatikusan elkezdi ragozni a magyarított szöveget.

                      apró hiba, kifejezetten igényes fejlesztõk részére…:)

                      Hozzászólás: Melyik való nekem? (A válasz!) #1974484
                      Bbt
                      Felhasználó

                        ez ok:), de a kérdés adott:
                        64bites intel gépemre mint linux ismerkedõnek létezik olyan  64 bites disztribuci amit ajánlasz? :ph34r:
                        [align=right][snapback]133333[/snapback][/align]

                        Ubuntu

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,321-1,330 / 4,322