Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,391-3,400 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Antitrust #1977213
    Bbt
    Felhasználó

      /off
      Hm…szal az ilyen „ott hagyom a wint”, mert láttam egy filmet… elég gáz…

      Hozzászólás: Nyomtatótelepítés nehézségei… #1977261
      Bbt
      Felhasználó

        Sziasztok!

        Az alábbi hibajelenség volt tapasztalható:

        Rendesen telepített és mûködö Xerox C6 nyomtató mellé szerettem volna
        egy EPSON FX mátrixnyomtataót is telepíteni.

        Sajnos az UHU vezérlõpult -> nyomtatók panelján a
        Modul betöltése közben váratlan hiba történt.” üzenetet kapom.

        Mit csináljak, hogy helyre tudjam állítani a rendet?
        Elõre is köszönöm a segítségeteket!
        [align=right][snapback]89073[/snapback][/align]

        próbáld meg ne a vezérlõközpontban beállítani, hátha kapsz egy használhatóbb hibaüzenetet, amivel lehetne valamit kezdeni.
        böngészõbe:

        [url url=http://localhost:631/admin]http://localhost:631/admin[/url]

        próbáld meg itt felkonfigolni.

        Hozzászólás: UHU szerver, de honnan? #1976451
        Bbt
        Felhasználó

          🙂 sany: nálam sem jön be… 😛

          Hozzászólás: csúnya szavak szûrése hiányok #1977246
          Bbt
          Felhasználó

            Az a helyzet hogy másként is lehet, minden variációt nem lehet kiszûrni, ez olyan mint az új vírus.
            [align=right][snapback]89045[/snapback][/align]

            azért a k betûs örömlány nem egy túlvariált dolog. tegnap háromszor találkoztam vele, és zavar.

            Hozzászólás: Help #1976971
            Bbt
            Felhasználó

              🙁  elkezdtem újból a telepítést és mindig ugyan ott akadok el
              Beteszem az 1.cd-t beállítok mindent, indul a debian….
              kéri a 2. cd-t ……de hiába teszem be neki …nem hiszi el hogy a 2.cd-t tettem be
              a netröl meg nem szeretném mégeccer leszedni a fájlokat mert sok lesz az internet számlám…
              szóval mit tudok tenni??
              [align=right][snapback]89037[/snapback][/align]

              az elsõ cd-rõl talpra állt egy alaprendszer?
              ha igen, akkor felkonfigoljuk a neted, és kézzel lehúzod azokat a csomagokat, amik neked kellenek.
              egyébként nézd meg jó-e a 2. cd.

              valamint:
              http://www.hup.hu/wiki/wiki.phtml?title=De…kialak%EDt%E1sa
              minden részletesen le van írva.
              1 cdvel is boldogulsz.

              Hozzászólás: Antitrust #1977211
              Bbt
              Felhasználó

                Kurvajó film volt.
                Rám nagy hatással volt, és bármilyen hihetetlen, most azon gondolkozom, hogy otthagyom a wint. Remélem ez nem csak honlapig tart (elõ szokott ferdülni).

                Na minden jót
                [align=right][snapback]89017[/snapback][/align]

                Jaj ne…
                kezdõdik elölrõl… 😀 😀 😀

                Hozzászólás: Help #1976969
                Bbt
                Felhasználó

                  még egy kérdés: miért akarsz rootként bejelentkezni grafikus alá?

                  Hozzászólás: Help #1976968
                  Bbt
                  Felhasználó

                    jobban járnék ha újra telepíteném az egészet mi?
                    és ha  így lesz akkor mit állítsak be .dm?
                    nincs KDE-m se
                    [align=right][snapback]89012[/snapback][/align]

                    :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Miért???!!!
                    ha le akarod cserélni a gdm-et, egyszerûen szedd le, és rakj fel egy másikat. az is csak egy program.
                    kissé barátkozz meg a debian csomagkezelésével:
                    http://fellow.linuxforum.hu/faq/faq-all.html#q2_4_4
                    egyébként ha már arra jársz olvasd el az egész debian részt.
                    meg a debian desktop kialakítását is.

                    ha ezek után kde-t akarsz felrakni, akkor az apt parancs segítségével (ha elolvastad a linket, már tudni fogod hogy kell 😉 ) rakd fel a kde csomagot. onnan tudod, hogy jó úton jársz, hogy kb. 215 új csomag telepítésére kér engedélyt.

                    Ha már van egy mûködõ rendszered. -és már van- azt nem kell újraraknod. amire te gondolsz az nem Linux… 🙂
                    fuss neki, várjuk az eredményt.

                    ui.: kérek egy jó pontot fellowtól 😀

                    Hozzászólás: Outlook – Mozilla konverzió (e-mail) #1976474
                    Bbt
                    Felhasználó

                      A maildir biztonságosabb, mert fájlonként tárolja a leveleket.
                      Ha az mbox fájl ha megsérül, akár több évi levelezés vész el a semmibe!
                      [align=right][snapback]88895[/snapback][/align]

                      igazad van. viszont export/imoprt szempontból kissé macerás… (bár sok levelezõ tud koplett könyvtárat exportálni.

                      Hozzászólás: Outlook – Mozilla konverzió (e-mail) #1976472
                      Bbt
                      Felhasználó

                        evolution alatt is próbáld meg, import alatt van feltüntetve outlook, bár 4-es. Valamint nézd meg, hogy az outlook nem képes-e exportálni mondjuk mboxba.

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,391-3,400 / 4,322