Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
/off
Hm…szal az ilyen „ott hagyom a wint”, mert láttam egy filmet… elég gáz…Sziasztok!
Az alábbi hibajelenség volt tapasztalható:
Rendesen telepített és mûködö Xerox C6 nyomtató mellé szerettem volna
egy EPSON FX mátrixnyomtataót is telepíteni.Sajnos az UHU vezérlõpult -> nyomtatók panelján a
„Modul betöltése közben váratlan hiba történt.” üzenetet kapom.Mit csináljak, hogy helyre tudjam állítani a rendet?
Elõre is köszönöm a segítségeteket!
[align=right][snapback]89073[/snapback][/align]próbáld meg ne a vezérlõközpontban beállítani, hátha kapsz egy használhatóbb hibaüzenetet, amivel lehetne valamit kezdeni.
böngészõbe:[url url=http://localhost:631/admin]http://localhost:631/admin[/url]
próbáld meg itt felkonfigolni.
🙂 sany: nálam sem jön be… 😛
Az a helyzet hogy másként is lehet, minden variációt nem lehet kiszûrni, ez olyan mint az új vírus.
[align=right][snapback]89045[/snapback][/align]azért a k betûs örömlány nem egy túlvariált dolog. tegnap háromszor találkoztam vele, és zavar.
🙁 elkezdtem újból a telepítést és mindig ugyan ott akadok el
Beteszem az 1.cd-t beállítok mindent, indul a debian….
kéri a 2. cd-t ……de hiába teszem be neki …nem hiszi el hogy a 2.cd-t tettem be
a netröl meg nem szeretném mégeccer leszedni a fájlokat mert sok lesz az internet számlám…
szóval mit tudok tenni??
[align=right][snapback]89037[/snapback][/align]az elsõ cd-rõl talpra állt egy alaprendszer?
ha igen, akkor felkonfigoljuk a neted, és kézzel lehúzod azokat a csomagokat, amik neked kellenek.
egyébként nézd meg jó-e a 2. cd.valamint:
http://www.hup.hu/wiki/wiki.phtml?title=De…kialak%EDt%E1sa
minden részletesen le van írva.
1 cdvel is boldogulsz.Kurvajó film volt.
Rám nagy hatással volt, és bármilyen hihetetlen, most azon gondolkozom, hogy otthagyom a wint. Remélem ez nem csak honlapig tart (elõ szokott ferdülni).Na minden jót
[align=right][snapback]89017[/snapback][/align]Jaj ne…
kezdõdik elölrõl… 😀 😀 😀még egy kérdés: miért akarsz rootként bejelentkezni grafikus alá?
jobban járnék ha újra telepíteném az egészet mi?
és ha így lesz akkor mit állítsak be .dm?
nincs KDE-m se
[align=right][snapback]89012[/snapback][/align]:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Miért???!!!
ha le akarod cserélni a gdm-et, egyszerûen szedd le, és rakj fel egy másikat. az is csak egy program.
kissé barátkozz meg a debian csomagkezelésével:
http://fellow.linuxforum.hu/faq/faq-all.html#q2_4_4
egyébként ha már arra jársz olvasd el az egész debian részt.
meg a debian desktop kialakítását is.ha ezek után kde-t akarsz felrakni, akkor az apt parancs segítségével (ha elolvastad a linket, már tudni fogod hogy kell 😉 ) rakd fel a kde csomagot. onnan tudod, hogy jó úton jársz, hogy kb. 215 új csomag telepítésére kér engedélyt.
Ha már van egy mûködõ rendszered. -és már van- azt nem kell újraraknod. amire te gondolsz az nem Linux… 🙂
fuss neki, várjuk az eredményt.ui.: kérek egy jó pontot fellowtól 😀
A maildir biztonságosabb, mert fájlonként tárolja a leveleket.
Ha az mbox fájl ha megsérül, akár több évi levelezés vész el a semmibe!
[align=right][snapback]88895[/snapback][/align]igazad van. viszont export/imoprt szempontból kissé macerás… (bár sok levelezõ tud koplett könyvtárat exportálni.
evolution alatt is próbáld meg, import alatt van feltüntetve outlook, bár 4-es. Valamint nézd meg, hogy az outlook nem képes-e exportálni mondjuk mboxba.
-
SzerzőBejegyzés