gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 611-620 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Salckware és ADSL #1983815
    gUHU
    Felhasználó

      Neked is köszönöm!
      Csak a DNS-t beállítottam és már ment is…
      [align=right][snapback]96879[/snapback][/align]

      és méghozzá milyen gyorsan :))))

      tapasztalatból mondom 🙂

      Hozzászólás: Diplomamunka #1981633
      gUHU
      Felhasználó

        én szakdolgozatot írok a „Nyílt forráskódú operációs rendszerek terjedésének elõsegítése az üzleti szférában” címmel….
        [align=right][snapback]96877[/snapback][/align]

        novell.com érdemes megnézni 🙂

        Hozzászólás: Kocsma topik #1948106
        gUHU
        Felhasználó

          az internet árnyoldalán
          [align=right][snapback]96792[/snapback][/align]

          😆 😆 😆

          Hozzászólás: PHP telepítés SUSE 8.2-re #1983565
          gUHU
          Felhasználó

            A cím már magától érthet?dik.
            Van egy Apache 2.x-em és szeretném hogy fusson vele egy php cucc is. Az apache telepítése alapból megy gondolom a telepítésnél kelett volna paramétereket is megadni vagy valamit.
            Ha az apache-ot már egyszer feltettem és újból installálni szeretném akkor le kell szedni az el?z?t?
            [align=right][snapback]96414[/snapback][/align]

            itt a fórumon az UHU-linux szerver topicban találod meg a telepítést… mindegyik linuxra mûkösik.

            azt az apache -ot érdemes leszedni:
            amibõl fordítottad belemész és
            make clean

            és már oké is 🙂

            de a php-t kell az apache-hoz és a mysql-hez forgatni

            Hozzászólás: PHP – Zend #1983552
            gUHU
            Felhasználó

              Hello

              Van valakinek PHP- Zend ugyben tapasztalata ?
              én letoltottem, a Zend motort majd telepitettem azt az Apache -omra,
              eddig minden jo, es a Zend -el kodolt programok futnak is ahogyan kell.
              DE  😉  Hogyan kell bekodolni Zend -el egy PHP programot ??

              Remelem sokmindenkit erdekel ez a tema.
              A valaszokat meg elore is koszi.
              [align=right][snapback]96351[/snapback][/align]

              weblabor.hu/levlisták

              Hozzászólás: Halozaton elosztott CPU #1983488
              gUHU
              Felhasználó

                javasolhatom, hogy nézz szét az mlf levlistáin? ott nagyon kmoly szakemberek vannak akiknek közvetlen tapasztalatuk van ebben.

                http://mlf.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

                és ez nem azt jelenti, hoyg itt nincsenek komoly szakemberek! itt vannak a legjobb emberek!

                Hozzászólás: slack forrásból #1983416
                gUHU
                Felhasználó

                  Nézd csak meg jobban azt a /tmp könyvtárat mert ott van a progineve.tgz is  😀
                  [align=right][snapback]96295[/snapback][/align]

                  na bazze… tényleg 🙂
                  hogy mennyire be vagyok lassulva 🙂 erre inni kell teát

                  Hozzászólás: Projektek indítása #1983319
                  gUHU
                  Felhasználó

                    Nem tudom, idokozben annyira ceg specifikus lett a kod, hogy csak nyaaa. Igy mar nem lehet publikalni, mert masnak egy szemet lenne, nekem meg ertek. AZok a belso cuccok vannak benne a kodban ami a cegem mukodesere jellemzo, mivel csak magamnak fejlesztettem ezeket a reszeket ujra kellene irni, es kulon admin kesziteni hozza, mivel barkinek egy atlathatatlan kaossza fajult.
                    magyarul: szivem szerint ujrairnam az egeszet, csak meg nincs kedvem. 🙂
                    [align=right][snapback]96296[/snapback][/align]

                    ha megjött szólj és segítek 🙂 ha kell

                    Hozzászólás: Projektek indítása #1983316
                    gUHU
                    Felhasználó

                      jahh, lenyegeben osszefoglalva:
                      mivel zartnak indult illetve egyedul csinaltam magamnak es mar ideje koran elesbe kezdtuk hasznalni, valszeg tele is van sechole-lal. ha most osztanam meg akkor cegem biztonsagat veszelyeztetenem. szal errol lekestem.
                      minden projectete igazabol ugy lehet letrehozni, hogy:

                      1. elkezded
                      2. publikalod.
                      3. folytatod
                      4, reklamozod
                      5. folytatod
                      6. usereket gyujtesz
                      7 bevonod  a usereket jol.
                      8 foglalkozol a userekkel.
                      9. userekbol fejlesztok lesznek.

                      szal erre likadtam kis segitseggel.
                      [align=right][snapback]96287[/snapback][/align]

                      és mikor akarod nyílvánosabbá tenni?
                      mert egy user-fejlesztõ… stb. már van … én.

                      Hozzászólás: Projektek indítása #1983314
                      gUHU
                      Felhasználó

                        Ha elég titkos a dolog akkor valójában mit ér, mi a haszna belõle a többieknek?
                        Még mindig nem tudom mi lehet ez, holott nagyon érdekel a dolog.

                        ELaci
                        [align=right][snapback]96281[/snapback][/align]

                        olvasd el a blogot amit Oregon bearakott, sok kérdésedre választ kapsz…
                        én megértem, hoyg miért nem rakja ki nyílvánosra

                      10 bejegyzés megtekintése - 611-620 / 1,782