Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Neked is köszönöm!
Csak a DNS-t beállítottam és már ment is…
[align=right][snapback]96879[/snapback][/align]és méghozzá milyen gyorsan :))))
tapasztalatból mondom 🙂
én szakdolgozatot írok a „Nyílt forráskódú operációs rendszerek terjedésének elõsegítése az üzleti szférában” címmel….
[align=right][snapback]96877[/snapback][/align]novell.com érdemes megnézni 🙂
az internet árnyoldalán
[align=right][snapback]96792[/snapback][/align]😆 😆 😆
A cím már magától érthet?dik.
Van egy Apache 2.x-em és szeretném hogy fusson vele egy php cucc is. Az apache telepítése alapból megy gondolom a telepítésnél kelett volna paramétereket is megadni vagy valamit.
Ha az apache-ot már egyszer feltettem és újból installálni szeretném akkor le kell szedni az el?z?t?
[align=right][snapback]96414[/snapback][/align]itt a fórumon az UHU-linux szerver topicban találod meg a telepítést… mindegyik linuxra mûkösik.
azt az apache -ot érdemes leszedni:
amibõl fordítottad belemész és
make cleanés már oké is 🙂
de a php-t kell az apache-hoz és a mysql-hez forgatni
Hello
Van valakinek PHP- Zend ugyben tapasztalata ?
én letoltottem, a Zend motort majd telepitettem azt az Apache -omra,
eddig minden jo, es a Zend -el kodolt programok futnak is ahogyan kell.
DE 😉 Hogyan kell bekodolni Zend -el egy PHP programot ??Remelem sokmindenkit erdekel ez a tema.
A valaszokat meg elore is koszi.
[align=right][snapback]96351[/snapback][/align]weblabor.hu/levlisták
javasolhatom, hogy nézz szét az mlf levlistáin? ott nagyon kmoly szakemberek vannak akiknek közvetlen tapasztalatuk van ebben.
http://mlf.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
és ez nem azt jelenti, hoyg itt nincsenek komoly szakemberek! itt vannak a legjobb emberek!
Nézd csak meg jobban azt a /tmp könyvtárat mert ott van a progineve.tgz is 😀
[align=right][snapback]96295[/snapback][/align]na bazze… tényleg 🙂
hogy mennyire be vagyok lassulva 🙂 erre inni kell teátNem tudom, idokozben annyira ceg specifikus lett a kod, hogy csak nyaaa. Igy mar nem lehet publikalni, mert masnak egy szemet lenne, nekem meg ertek. AZok a belso cuccok vannak benne a kodban ami a cegem mukodesere jellemzo, mivel csak magamnak fejlesztettem ezeket a reszeket ujra kellene irni, es kulon admin kesziteni hozza, mivel barkinek egy atlathatatlan kaossza fajult.
magyarul: szivem szerint ujrairnam az egeszet, csak meg nincs kedvem. 🙂
[align=right][snapback]96296[/snapback][/align]ha megjött szólj és segítek 🙂 ha kell
jahh, lenyegeben osszefoglalva:
mivel zartnak indult illetve egyedul csinaltam magamnak es mar ideje koran elesbe kezdtuk hasznalni, valszeg tele is van sechole-lal. ha most osztanam meg akkor cegem biztonsagat veszelyeztetenem. szal errol lekestem.
minden projectete igazabol ugy lehet letrehozni, hogy:1. elkezded
2. publikalod.
3. folytatod
4, reklamozod
5. folytatod
6. usereket gyujtesz
7 bevonod a usereket jol.
8 foglalkozol a userekkel.
9. userekbol fejlesztok lesznek.szal erre likadtam kis segitseggel.
[align=right][snapback]96287[/snapback][/align]és mikor akarod nyílvánosabbá tenni?
mert egy user-fejlesztõ… stb. már van … én.Ha elég titkos a dolog akkor valójában mit ér, mi a haszna belõle a többieknek?
Még mindig nem tudom mi lehet ez, holott nagyon érdekel a dolog.ELaci
[align=right][snapback]96281[/snapback][/align]olvasd el a blogot amit Oregon bearakott, sok kérdésedre választ kapsz…
én megértem, hoyg miért nem rakja ki nyílvánosra -
SzerzőBejegyzés