gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 751-760 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: gentoo + devfs #1975438
    gUHU
    Felhasználó

      2.6.7, amint mar mondtam, csak nemlett figyelve
      [align=right][snapback]86729[/snapback][/align]

      én figyeltem és forgattam is egyet, de a boot alatt a cd-rom keresésénél megáll osztán sömmi…
      a dvd-t felismeri, de a cd-t nem, pedig ugyanazzal a konfiggal csináltam, mint a 2.6.5-t

      Hozzászólás: gentoo + devfs #1975437
      gUHU
      Felhasználó

        Még a végén kiderül, hogy minden kernel sz@r…:D
        [align=right][snapback]86724[/snapback][/align]

        nem lehet mindenki zseni kérem 😀 😀 😀
        és tehetünk mi arról ??? 😀 😀 😀

        Hozzászólás: gentoo + devfs #1975434
        gUHU
        Felhasználó

          nekem ugyanez a gondom, de 2.6.5 alatt, sõt a gép érzékeli, hoyg van usb, de nincs amihez csatoljam.
          se /dev/usb/valami, se /dev/sda

          oké slack 10 -rõl van szó.

          Hozzászólás: Kocsma topik #1947908
          gUHU
          Felhasználó

            na majd szombaton!!!!!

            sütök vagy 250 palacsintát aztán go házibuli és a piásszekrény meg a marhapöri
            😮 😀 :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

            Hozzászólás: Kocsma topik #1947905
            gUHU
            Felhasználó

              borra sör meggyötör
              must meg aztán végképp 😀 :blink: 😀 😀

              Hozzászólás: Kocsma topik #1947901
              gUHU
              Felhasználó

                nem nem azért bizony megdolgoztál 🙂
                na meg ha te iszol egyet akkor annak apropóján én is tudok inni egyet, kettõt, hármat, né… 😀 😀

                email vagy icq-d van?

                Hozzászólás: Hasznos programok #1975565
                gUHU
                Felhasználó

                  gthumb valóban zsír 🙂
                  bocs rulz

                  webszerkesztéshez:
                  quanta+
                  css-szerkesztéshez
                  morphoncsseditor (ennek létezik xml editora is)

                  lshw hardwer listázó, nem rossz, de nem grafikus, mint az aida

                  wget parancssori progi ftp, http letöltéshez

                  opera böngészõ, nagyon rulz 😀

                  Hozzászólás: feliratok #1975468
                  gUHU
                  Felhasználó

                    kopaszhostot? natürlich! onnan van minden 🙂

                    ellenben kitaláltam valamit:
                    megnézem, hyog mennyi frame-bõl áll az 1 cd-s verzió meg a 2 cd-s verzió, aztán megvizsgálom, hoyg melyik felirat százalékban mettõl meddig van és ezt ráhúzom a 2cd-s verzóra és nagy valószínûséggel használható lesz 🙂

                    apropó 2-s voltam matekból 🙂

                    ja és mag fogok tanulni angolul :blink: :blink: B) B)

                    Hozzászólás: feliratok #1975464
                    gUHU
                    Felhasználó

                      szerkesztettem igen de a 3cd-bõl nem lett 2 cd!
                      a film 2 cd-s!
                      sorry :blush:

                      Hozzászólás: ADSL probléma #1975351
                      gUHU
                      Felhasználó

                        bocsi de ez konsolba root-ként parancs :blush:

                        ga jól tudom a dialer ennek a gui-ja meg az adsl-setupnak

                      10 bejegyzés megtekintése - 751-760 / 1,782