Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
2.6.7, amint mar mondtam, csak nemlett figyelve
[align=right][snapback]86729[/snapback][/align]én figyeltem és forgattam is egyet, de a boot alatt a cd-rom keresésénél megáll osztán sömmi…
a dvd-t felismeri, de a cd-t nem, pedig ugyanazzal a konfiggal csináltam, mint a 2.6.5-tMég a végén kiderül, hogy minden kernel sz@r…:D
[align=right][snapback]86724[/snapback][/align]nem lehet mindenki zseni kérem 😀 😀 😀
és tehetünk mi arról ??? 😀 😀 😀nekem ugyanez a gondom, de 2.6.5 alatt, sõt a gép érzékeli, hoyg van usb, de nincs amihez csatoljam.
se /dev/usb/valami, se /dev/sdaoké slack 10 -rõl van szó.
na majd szombaton!!!!!
sütök vagy 250 palacsintát aztán go házibuli és a piásszekrény meg a marhapöri
😮 😀 :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:borra sör meggyötör
must meg aztán végképp 😀 :blink: 😀 😀nem nem azért bizony megdolgoztál 🙂
na meg ha te iszol egyet akkor annak apropóján én is tudok inni egyet, kettõt, hármat, né… 😀 😀email vagy icq-d van?
gthumb valóban zsír 🙂
bocs rulzwebszerkesztéshez:
quanta+
css-szerkesztéshez
morphoncsseditor (ennek létezik xml editora is)lshw hardwer listázó, nem rossz, de nem grafikus, mint az aida
wget parancssori progi ftp, http letöltéshez
opera böngészõ, nagyon rulz 😀
kopaszhostot? natürlich! onnan van minden 🙂
ellenben kitaláltam valamit:
megnézem, hyog mennyi frame-bõl áll az 1 cd-s verzió meg a 2 cd-s verzió, aztán megvizsgálom, hoyg melyik felirat százalékban mettõl meddig van és ezt ráhúzom a 2cd-s verzóra és nagy valószínûséggel használható lesz 🙂apropó 2-s voltam matekból 🙂
ja és mag fogok tanulni angolul :blink: :blink: B) B)
szerkesztettem igen de a 3cd-bõl nem lett 2 cd!
a film 2 cd-s!
sorry :blush:bocsi de ez konsolba root-ként parancs :blush:
ga jól tudom a dialer ennek a gui-ja meg az adsl-setupnak
-
SzerzőBejegyzés