Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
http://bugs.kde.org/show_bug.cgi?id=97139
eszerint:
Additional Comment #4 From Jean Pierre Wenzel 2005-01-17 15:12
Well, I don’t know what changed between KDE 3.3.2 and 3.3.91, but after I have now installed the following additional cyrus-sasl packages, everything works fine:$ rpm -qa cyrus-sasl*
cyrus-sasl-plain-2.1.19-7.3
cyrus-sasl-2.1.19-7.2
cyrus-sasl-digestmd5-2.1.19-7.3
cyrus-sasl-saslauthd-2.1.19-5.2
cyrus-sasl-crammd5-2.1.19-7.3így sem?
Sziasztok, nem nagyon értek a linuxhoz de kb egy hete hasznaltam az 1.1-et az egyik gépemen. Minden hardver müködött, hálózat is minden.
Feltettem az 1.2-õt és nincs hang. A hangerõ ikonra ha rákattintok azt írja hogy nincs a dev/sound/ könytárban mixer.
Semmilyen audio alkalmazás nem mûködik. A hal eszközkezelõben benne van a hangkátya.
Ebben kérek segítséget valakitõl aki ért hozzá. Köszi. :unsure:
[align=right][snapback]124786[/snapback][/align]Konkrétan milyen hangkártya? lspci, lsmod parancsok kimenete? Rendszerindításkor nem próbálja meg felismerni?
Tessék rtfm-ezni, menü-> dokumentáció-> uhu dokumentáció, le van írva a válasz minden kérdésedre.
Azt még nem próbáltam, de engem igazából ez a hibaüzenet nyugtalanít, mert szerintem ez a probléma forrása (csak nem tudom mit jelent).
Ezenkívül mint említettem, nagyon amatõr vagyok, úgyhogy nem sokat variáltam a telepítésnél.
[align=right][snapback]124748[/snapback][/align]Ezt próbáltad már?:
http://www.google.co.hu/search?q=irq+185%3…:hu-HU:official
Az elsõ találatnak* relatíve egyszerû a megoldása, a grub képernyõn kell beírni, ha jó, akkor a /boot/grub/menu.lst-be.//fulloff: *=nézzétek meg az ürge aláírását 😆 😆
http://distrowatch.com/table.php?distribution=uhu
de kérdés, mit érünk el vele, ha sokan, sokáig odaklikkelünk? Feljebb megy a toplistában (most 79.), ok, de nem látom, mire lenne ez jó?
Apropó! Gyengébb vason ki mit tapasztalt, melyik a gyorsabb? Az 1.1(1), vagy az 1.2?
[align=right][snapback]124664[/snapback][/align]1.1 érezhetõen gyorsabb, bár mondjuk egy 133-ason próbáltam, azon az 1.0 még viszonylag normálisan fut, az 1.1 már eléggé döcög, 1.2-vel meg kár volt próbálkozni.
Ki kell lõni az X-et (talán killall -9 X),
nemnemenemnem!
Code:service {gdm|kdm|xdm} stoptessék megtanulni végre!
az usb kütyüjeiddel meg sajna félõ, hogy így jártál, a fejlesztõk szerint lehetnek olyan cucok, amik 2.4-es kernellel mentek, 2.6-ossal meg nem, valamint ugyanez fordítva is igaz, valószínûleg több féle cuccra, mint az elõzõ.na figyu emberek! akinek lefagyott azt kérdezném mert most teljesen nemtom mivan. tehát eccer lefagy és másodjára megy a telepítõ?
Persze, a cd-rom számolja, hogy hányszor indítottál róla rendszert, és amíg ez a szám <2, addig lefagy, de utána már jó.
Kösz, de sajnos nem segít, tudok róla hogy vannak csomagok is de nekem szok se mennek fel:(
[align=right][snapback]124570[/snapback][/align]Pedig egy-két függõséget felülbírálni sokkal egyszerûbb, mint forrásból felpakolni. Hibaüzenet?
Azt hiszem, jobb, ha én nem szólok hozzá…
[align=right][snapback]124562[/snapback][/align]Ehhez talán jobb, ha senki sem szól hozzá (no, így kell s*gget csinálni a saját szátokból 🙂 ) mert úgy is csak veszekedés lenne/lesz belõle. Vagy akkor átrakni a kávézóba.
http://ubk.uhulinux.hu/index11.html
tetejét tessék nézegetni. -
SzerzőBejegyzés