killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,491-1,500 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Elszállt a terminal #1975555
    killall
    Felhasználó

      Igen marad az UHU, ezt már azon írom.
      Ha elakadok a beállításokkal, majd nyitok egy fórumot az UHU részlegben.
      Köszi mindenkinek a segítséget.
      Konklúzió: a fórum egyre jobb, és csak okosan kérdezz!

      Hozzászólás: VMWare telepítés,konfig? #1975597
      killall
      Felhasználó

        hasznald a keresot, ezt mar otvenezerszer targyaltuk.

        Hozzászólás: gentoo + devfs #1975436
        killall
        Felhasználó

          2.6.7, amint mar mondtam, csak nemlett figyelve

          Hozzászólás: Elszállt a terminal #1975553
          killall
          Felhasználó

            akkor marad az uhu 🙂

            Hozzászólás: javaslat: linuxforum.hu netikett #1974252
            killall
            Felhasználó

              fellow:

              mint mindenben, ebbenis egyetertek veled. ez nagyonjo otletnek tunik. igazabol az adminok nemtudom, hogy olvassak-e ezt a topicot, de megtehetnek.

              a masik dolog kicsit szemelyes jellegu 🙂
              mivel teged tartalak itt ugymond a mesteremnek, ezert mar korabban eszrevettem, hogy gyakorlatilag max egy-egy post erejeig vagy ujabban. ez eleg rossz, mivel keves hozzad hasonlo „frappans es lenyegretoro” embert ismerek itt. jo, most sokan gondolhatjak, hogy mit nyalok neked, ez nem nyalas, hanem tenyleg te voltal az egyetlen, akivel szinte, sot mindenben egyetertettem, legyen az szakmai, akar off dolog 🙂
              a lenyeg, hogy mondd mar el, hogy hova fogsz tunni. ha mondjuk ez nemtartozik masra, vagy elegge nonpublic, akkor akar privatban 🙂

              Hozzászólás: gentoo + devfs #1975426
              killall
              Felhasználó

                nekem nemment a hangkartya 2.4.26-tal 🙂
                parnapja attertem a 2.6.7-grsec -re, amit picit atvarialtam, es sajat nevvel lattam el. eddig nagyon bejott, neked is ajanlom. de eloszor sima 2.6.7 vanillaval probalkozz.

                Hozzászólás: Elszállt a terminal #1975550
                killall
                Felhasználó

                  sok 🙂
                  maradj az elozo 2 uhu verzional. amugy mar kerdeztem: mivolt a gond veluk?

                  Hozzászólás: sarge samba #1975586
                  killall
                  Felhasználó

                    sidben ezeket lehet talalni apt-cache search samba-val:

                    libsmbclient – shared library that allows applications to talk to SMB servers
                    libsmbclient-dev – libsmbclient static libraries and headers
                    linneighborhood – An SMB network browser for Linux and X11.
                    samba – a LanManager-like file and printer server for Unix
                    samba-common – Samba common files used by both the server and the client
                    samba-doc – Samba documentation
                    samba-doc-ja – Japanized Samba documentation.
                    smb2www – A Windows Network client that is accessible through a web browser
                    smb4k – A Samba (SMB) share advanced browser for KDE
                    smbc – samba-commander – curses based samba network browser
                    smbclient – a LanManager-like simple client for Unix
                    smbfs – mount and umount commands for the smbfs (for kernels >= than 2.2.x)
                    smbldap-tools – Scripts to manage Unix and Samba accounts stored on LDAP

                    gondolom a sarge annyira nem ter el a sidtol, szal ezekkel probalkozz.

                    Hozzászólás: Program telepítés #1975577
                    killall
                    Felhasználó

                      asszem triggerben nemkell forditgatni.
                      belepsz a konyvtarba, majd ./trigger
                      (vagy enter a trigger-re mc-ben)

                      Hozzászólás: Elszállt a terminal #1975546
                      killall
                      Felhasználó

                        ja hogy mar probaltad… miert nem volt jo az uhu?
                        ha ablakkezelo alternativat kerdezel, akkor mindenkeppen az xfce-t ajanlanam, ami szep, kicsi es gyors. persze annyira nem csicsas, de joval stabilabb. en mar regota ezthasznalom.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,491-1,500 / 3,638