killall Adatlap Indított témakörök Hozzászólások Hozzászólások 10 bejegyzés megtekintése - 1,511-1,520 / 3,638 ← 1 2 3 … 151 152 153 … 362 363 364 → Szerző Bejegyzés 2004-09-27-20:33 Hozzászólás: A fõoldal #1970126 killallFelhasználó sany: olvass sulyos bajok topicot 🙂 2004-09-27-20:07 Hozzászólás: UHU LINUX 2.1 LIVE #1968234 killallFelhasználó ill ha mas guis cucc megvan nyitva, pl. kapackage, synaptic, akkor is lockolva van. szal bekell zarni a gui-st. 2004-09-27-19:52 Hozzászólás: Súlyos bajok!!! #1970298 killallFelhasználó helyes, jo az alap, csak menjen 🙂 2004-09-27-19:50 Hozzászólás: grafika c-ben #1975473 killallFelhasználó a bash-es grafikahoz nemertek. sztem nemis lehet… max karakterekbol csinalj alakzatokat 🙂 2004-09-27-19:33 Hozzászólás: grafika c-ben #1975471 killallFelhasználó milyen cben nyomod? illetve mi alatt? borlandcben circle, rectangle, stb… 2004-09-27-18:42 Hozzászólás: Súlyos bajok!!! #1970296 killallFelhasználó csaba, krix: vmit jelezzetek mar, hogy olvassatok-e a cuccot. ha nem jeleztek holnapig, akkor osszegyujtom a hibakat, es megy a mail mindkettotoknek 🙂 2004-09-27-18:39 Hozzászólás: feliratok #1975467 killallFelhasználó egyszerubb megtanulni angolul ;> 2004-09-27-18:31 Hozzászólás: xmms UHU 1.1.1 #1975469 killallFelhasználó artsd-t lodd ki teljesen 2004-09-27-15:06 Hozzászólás: win partició nem kóser #1975442 killallFelhasználó atyavilag 🙂 mi ez a sok baromsag? ird be: /dev/hda1 /mnt/winxp vfat auto,user 0 0 (igy magatol felcsatolja mindig bootkor. ha nemakarod ezt, akkor noauto. ja es ha beirtad, majd elmentetted, akkor reboot. 2004-09-27-14:08 Hozzászólás: Nvidia #1975414 killallFelhasználó fellow.linuxforum.hu Szerző Bejegyzés 10 bejegyzés megtekintése - 1,511-1,520 / 3,638 ← 1 2 3 … 151 152 153 … 362 363 364 →