killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,501-1,510 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Elszállt a terminal #1975545
    killall
    Felhasználó

      sztem uhu-t rakj, az mindenkeppen jobb, mint a mandrake, es mivel dpkg-t hasznal, ezert baromi jo alap lesz egy jovobeli debianozashoz is 🙂
      a debian telepites csak elsore tunik neheznek, nemszabad megijedni tole 🙂

      Hozzászólás: Elszállt a terminal #1975543
      killall
      Felhasználó

        persze, nyilvan a regi beallitasok kozott van a gubanc, ugyhogy ha nemgaz, akkor nemasolj semmit sehova 🙂

        Hozzászólás: Elszállt a terminal #1975542
        killall
        Felhasználó

          adduser masikuser
          vagy
          useradd masikjuzer

          ha nemkerdez ra a passwordre, akkor passwd, es 2x megadod a jelszot.
          persze az egeszet rootkent.
          utana belepsz az uj juzerrel. ha ez muxik, akkor a regi home konyvtarabol masold at a fontos beallitasokat, es torold a regit.

          Hozzászólás: Elszállt a terminal #1975534
          killall
          Felhasználó

            a mountolastol tuti nem lehet. az nvidiatol sem hinnem, bar az valoszinubb, de en meg ilyenrol sosem hallottam.
            csak a terminalokkal van a baj? mas programok (x alatt) nem mukodnek paranormalisan?
            mas ablakkezelovel is elojon ez a gond?
            ezeket mind probalgasd vegig. gondolom kde-t hasznalsz, kde+mandrake=bughalmaz 🙂
            nezd meg gnome alatt, ill. kisebb ablakkezelok alatt.
            esetleg tobb terminal emulatort (konzolt) is probalj ki (pl. rxvt, eterm, aterm, xterm, gnometerm).

            Hozzászólás: Xfce4: probléma kilépéskor #1975394
            killall
            Felhasználó

              fellow:
              „(talajatok ki, honnan idezem)”

              fellow dot linuxforum dot hu ;>

              Bbt:
              „viszont mi volt az oka annak, hogy sokszor meg mûködött rendesen? KDE alól meg mindíg mûködött rendesen… blink.gif túl bonyolult dolog egy ilyen gép egy ilyen kis embernek mint én…”

              hasznalj xdm-et, ugylatszik az xfce es a kdm nem kompatibilis egymassal 🙂

              Hozzászólás: mii-tool #1975524
              killall
              Felhasználó

                mi az a mii-tool?

                Hozzászólás: Java VM #1975519
                killall
                Felhasználó

                  nemertek a mandrakehez, de limewire helyett en az mldonkey-t ajanlom. ez nem igenyel javat.
                  amugy uj javavaval jar-t igykell telepiteni:

                  /ujeleresiut/ujjava/bin/java -jar file.jar

                  Hozzászólás: Vegyes felvágott #1963509
                  killall
                  Felhasználó

                    apt-cache search samba
                    .
                    .
                    libsmbclient – shared library that allows applications to talk to SMB servers
                    libsmbclient-dev – libsmbclient static libraries and headers
                    linneighborhood – An SMB network browser for Linux and X11.
                    samba – a LanManager-like file and printer server for Unix
                    samba-common – Samba common files used by both the server and the client
                    samba-doc – Samba documentation
                    samba-doc-ja – Japanized Samba documentation.
                    smb2www – A Windows Network client that is accessible through a web browser
                    smb4k – A Samba (SMB) share advanced browser for KDE
                    smbc – samba-commander – curses based samba network browser
                    smbclient – a LanManager-like simple client for Unix
                    smbfs – mount and umount commands for the smbfs (for kernels >= than 2.2.x)
                    smbldap-tools – Scripts to manage Unix and Samba accounts stored on LDAP
                    .
                    .

                    van belole debian csomag. sid alatt legalabbis.

                    Hozzászólás: Hány éves vagy? #1961962
                    killall
                    Felhasználó

                      1992. 05. 28.

                      Hozzászólás: A fõoldal #1970128
                      killall
                      Felhasználó

                        nekem rendesen meg semmivel sem ment eddig az uj linuxforum 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,501-1,510 / 3,638