kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,391-18,400 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: USB pendrive és Slacki, és egy ötlet.. #1991506
    kisbetu
    Felhasználó

      En sem szoktam rsyncelni, megsem veszett el semmi adatom, ugyanis:

      Ez szinte biztos.
      Meg talán sync-elni sem szoktál. A különbséget meg én tudom.

      Viszont valószínûleg megválaszoltad azt a kérdést is, hogy miért nem tud „grafikusan” umountolni, konzolosan viszont igen.

      Hozzászólás: Kocsma topik #1948240
      kisbetu
      Felhasználó

        model name      : AMD Sempron™   2600+
        [/code]

        egyébként kernelfordításkor ez minek minõsül? én Athlon/Duron/K7 -nek vettem, de nem vagyok benne 100%

        Egészen körmönfont módon megnéztem a SuSE 8.2 konfigját.
        Mert ugye ez Athlonra van fordítva.
        (> uname -a
        Linux devil 2.4.20-4GB-athlon #1 Fri Mar 28 19:40:06 UTC 2003 i686 unknown unknown GNU/Linux)

        Jó a tipped: K7.

        Hozzászólás: javaslatok #1972004
        kisbetu
        Felhasználó
          Hozzászólás: SUSE 9.2 #1985081
          kisbetu
          Felhasználó

            Tegnap jelent meg egy 9.2 mini install CD.
            ftp://gd.tuwien.ac.at/linux/suse/suse.com/i386/9.2/iso/
            Nemtom mire jó csak találtam, hátha ti is efélét kerestek.
            [align=right][snapback]106099[/snapback][/align]

            November 29-én jelent meg.
            Arra való (ne nevess!), hogy a hálózaton valahol felteszed a telepítõ DVD-t és akkor a saját gépeden errõl a minirõl bootolva tudsz ‘távoli’ telepítést csinálni.

            Amúgy ott van mellette a rídmíben.

            Hozzászólás: Jogosultások megváltoztatása #1991737
            kisbetu
            Felhasználó

              „A mûvelet nem engedett.”
              Kérek tippeket!

              Kérünk pontos hibaüzenetet:
              – milyen egységen
              – milyen parancsra
              – milyen hibát kapsz.

              Hozzászólás: USB pendrive és Slacki, és egy ötlet.. #1991504
              kisbetu
              Felhasználó

                Plusz kérdés: Pomm azt írta, kell umount elõtt az rsync parancs kiadása. Nálam nem kell (Slackware 10.0). Ez baj?

                Honnan tudod, hogy nem kell?

                Ha kicsi file-t másolsz, azt lehet, hogy befejezi, mire kivennéd.
                A sync akkor kell, ha még nem fejezte a másolást. Mivel ez egy multitask rendszer, nem tudhatod, mikor fogja tényleg kiírni az írásra kijelölt anyagot. Kell az a sync, jobb a békesség.

                Hozzászólás: Format C: #1993033
                kisbetu
                Felhasználó

                  hogyan is lehet Linux Distrik alatt formattálni utólag egy HDD-t illetve partícionálni…

                  Annak ne felejts el utánanézni, mi is a partícionálás és mi a formatálás.

                  Hozzászólás: Mi az a VMWare? #1992988
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Mi is ez? Vmi hasonló emu, mint a többi?

                    /Hogy lehet egy topiknak ilyen semmitmondó címet adni?/
                    ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

                    Hozzászólás: a linuxforum.hu karbantartásának segítése #1987829
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      A szerepeket kellene jól játszani!

                      A szereposztás valamennyire látszik, csak a rendezõt meg a szövegkönyvet nem találom.

                      Hozzászólás: No linuxforum hibalista megint :) #1992464
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        minnyá kapsz teis morcpofát

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,391-18,400 / 19,719