kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,891-18,900 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: javaslat: linuxforum.hu netikett #1974261
    kisbetu
    Felhasználó

      „Elméletileg van két milliónk, gyakorlatilag két kurvával élünk együtt.”

      Hozzászólás: javaslat: linuxforum.hu netikett #1974260
      kisbetu
      Felhasználó

        elmeletileg pont a mederatoroknak kene vmilyen peldat mutatni;
        l
        ezt nemtom mire erted. sajnos…
        [align=right][snapback]87118[/snapback][/align]

        kisbetu
        Felhasználó

          Bocs, srácok, én még mindig nem tudom (nemtudom), mit csinál egy moderátor.

          Az rendben, hogy taszigálja a topikokat, szerkesztgeti a hozzászólásokat, de mikor, milyen feltételek mellett teszi ezt? Gondolok itt arra, hogy ne sértsen meg akaratlanul fórumtagokat. Van erre valami norma? Mert a netikettre hiába hivatkozom, azt hiszik, hogy káromkodtam.

          Hozzászólás: a linux és a lányok #1969740
          kisbetu
          Felhasználó
            Hozzászólás: 9.1 és AC97 alaplapi hangkártya #1975669
            kisbetu
            Felhasználó

              Default válasz:
              hagyd a francba az idegenlelkû, imperialista SUS

              Hozzászólás: Kocsma topik #1947916
              kisbetu
              Felhasználó

                Ja , és ha egyik már virus ?  😀 
                [align=right][snapback]86757[/snapback][/align]

                akkor lassú voltál…

                Hozzászólás: Az iskolak es a Linux #1958263
                kisbetu
                Felhasználó

                  Vágjál fel egy uhu-t, mégis csak magyar. Szerintem meg egyszerübb is a mint a suse
                  [align=right][snapback]86756[/snapback][/align]

                  Mire vágsz fel?

                  A kérdés a ECDL volt…
                  Majd ha az uhulinux.hu támogatja a kiadmányt és nem a suselinux.hu, akkor beszélhetünk róla, hogy ki a magyar.

                  link

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1947913
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    max . 3 futó prg.
                    [align=right][snapback]86751[/snapback][/align]

                    okosan használva tökéletesen vírusmentes lehet

                    Hozzászólás: Andrew S. Tanenbaum: Számítógép hálozatok #1973840
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      A Lafisoft alkalmazta Tanenbaumot?
                      Egyáltalán: az „Egyéb” biztos, hogy a LafiSoftba való?

                      Hozzászólás: DNS (53 port) nyitva #1975594
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Bár az logikátlan, hogy a localhost nem latja nyitottnak. [align=right][snapback]86727[/snapback][/align]

                        Már hogy lenne logikátlan. Ha a dhcp a modemen fut, akkor a localhostnak semmi köze hozzá.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,891-18,900 / 19,719