Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
„Elméletileg van két milliónk, gyakorlatilag két kurvával élünk együtt.”
elmeletileg pont a mederatoroknak kene vmilyen peldat mutatni;
l
ezt nemtom mire erted. sajnos…
[align=right][snapback]87118[/snapback][/align]Bocs, srácok, én még mindig nem tudom (nemtudom), mit csinál egy moderátor.
Az rendben, hogy taszigálja a topikokat, szerkesztgeti a hozzászólásokat, de mikor, milyen feltételek mellett teszi ezt? Gondolok itt arra, hogy ne sértsen meg akaratlanul fórumtagokat. Van erre valami norma? Mert a netikettre hiába hivatkozom, azt hiszik, hogy káromkodtam.
Default válasz:
hagyd a francba az idegenlelkû, imperialista SUSJa , és ha egyik már virus ? 😀
[align=right][snapback]86757[/snapback][/align]akkor lassú voltál…
Vágjál fel egy uhu-t, mégis csak magyar. Szerintem meg egyszerübb is a mint a suse
[align=right][snapback]86756[/snapback][/align]Mire vágsz fel?
A kérdés a ECDL volt…
Majd ha az uhulinux.hu támogatja a kiadmányt és nem a suselinux.hu, akkor beszélhetünk róla, hogy ki a magyar.max . 3 futó prg.
[align=right][snapback]86751[/snapback][/align]okosan használva tökéletesen vírusmentes lehet
A Lafisoft alkalmazta Tanenbaumot?
Egyáltalán: az „Egyéb” biztos, hogy a LafiSoftba való?Bár az logikátlan, hogy a localhost nem latja nyitottnak. [align=right][snapback]86727[/snapback][/align]
Már hogy lenne logikátlan. Ha a dhcp a modemen fut, akkor a localhostnak semmi köze hozzá.
-
SzerzőBejegyzés