kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,231-2,240 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Quake III Arena #1912943
    kovi
    Felhasználó

      ‘Temilenne’ ha az x-et frissítenéd?
      nem nagy kalad, aztán hátha…
      ha nem segít akkor tényleg bemeneti periférianyûg.. amit továbbra sem értek….

      Hozzászólás: Quake III Arena #1912935
      kovi
      Felhasználó

        hááát… ha másik felhasználóként futtatom, az nem egyenértékû? mert akkor ugyebár nem ugyanazt használja…

        de bocs ezt nem figyeltem

        komoly log nélkül nem lesz könnyû – igazán nem is tudok mit lépni..

        Hozzászólás: Quake III Arena #1912932
        kovi
        Felhasználó

          ezt most komolyan nem értem…
          bemeneti eszköz kezelése okozza????

          minek az állománya ez a c kiterjesztésû cucc, azt nem tudod?

          kde-re visszaváltva sem fut a quake igaz? ha esetleg egy idõre kitakarítod a homeodból a .q3 mappát akkor mit lép.. tudniillik ugyebár friss személyes config jön létre.. mondjuk ez elég triviális megoldás lenne … azért ezt kipróbálnám

          Hozzászólás: Quake III Arena #1912929
          kovi
          Felhasználó

            be ne nyomd a kimenetet csak hogy megy-e vagy sem

            Hozzászólás: Quake III Arena #1912927
            kovi
            Felhasználó

              jól látom rootként nyomod? ez fontos kérdés

              Hozzászólás: Quake III Arena #1912924
              kovi
              Felhasználó

                hmm.

                a glxinfo megadja a kimenetet vagy az is hazavág???
                továbbá a glxgears esetén is érdemes lehet megnézni…
                üdv

                Hozzászólás: UHU Linux játékokra, megéri? #1954065
                kovi
                Felhasználó

                  egyébként attól függ hogy milyen játékot szeretnél.

                  tisztán a legújabb csilivili cuccokhoz minden rosszindulat nélkül mondom tényleg inkább a má$ik platformot érdemes használnod.

                  A régiebbi esetleg legendás cuccokhoz viszont vannak egyész ügyes natív portok. Nem beszélve az idei sikervárományos várható doom3 linuxos portjáról…

                  üdv

                  Hozzászólás: UHU Linux játékokra, megéri? #1954064
                  kovi
                  Felhasználó

                    rpm -Uvh csomag.rpm

                    mehet mellé a –nodeps kapocs is, de ez az rpm tényleg nem egy életbiztosítás.

                    Hozzászólás: Sharp GX20 UHU alatt? #1954223
                    kovi
                    Felhasználó

                      egyéltelán=egyáltalán
                      feletébb=felettébb. sorry

                      Hozzászólás: Sharp GX20 UHU alatt? #1954222
                      kovi
                      Felhasználó

                        eléggé problémás egy telefon, egyéltalán a gprs-easyconnectet te meg tudod vele oldani??
                        érdekesen ennél a telefonnál vmiért a voda dnsszerverének címét nem tudom belõni… hogy miért az rejtély, más telefon pöccre megy.. ügyefelem telefonjáról van szó, + ami feletébb érdekes, hogy ringyóz alatt sem volt egy kis menet életre lehelni…
                        hmmmm….

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,231-2,240 / 3,700