kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,531-2,540 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Half-Life #1917860
    kovi
    Felhasználó

      pedig ennek történetesen nincs. csak a dedikált szerver natív 🙁

      marad a winex…azzal megy

      Hozzászólás: uhu atomount nélkül :( #1917501
      kovi
      Felhasználó

        tökmindegy, mert eszerint csinálsz egy egysoros szkriptet – ami leválasztja a másik néven szereplõ ua eszközt – és beteszed vmi jó bin helyre…
        aztán ezzel a szkript(ecskév)el választasz le.
        én asszem ezt fogom tenni ha nálam is ez a bibi(ami vszínû csak most nem tudom view)
        thnx

        Hozzászólás: uhu atomount nélkül :( #1917498
        kovi
        Felhasználó

          na bazz…
          hát ennyi lenne?

          ismét csak:
          sírjak vagy nevessek?

          továbbá az sem vili, hogy az mtab nélküli mountot miért nem lehet umountolni szintén mtab bejegyzés figyelmen kívül hagyásával, „erõszakkal”?

          Hozzászólás: nforce #1917677
          kovi
          Felhasználó

            http://www.uhulinux.hu

            tudásbázis

            Bálint Laci forrasztott meg egy nvidia-binárist. Onnan elérhetõ , leírással

            Hozzászólás: uhu atomount nélkül :( #1917496
            kovi
            Felhasználó

              namost örüljek vagy sírjak?
              a.,ezek szerint nem vagyok génhibás
              b.,ezek szerint valami nagyon nem stimmel

              nézd meg ott van pedig az mtabban!!és azt mondja hogy nincs.kapja be!

              cat /etc/mtab

              vagy

              mount

              Hozzászólás: uhu atomount nélkül :( #1917494
              kovi
              Felhasználó

                kde alatt csinálsz az asztalra linket cdromra
                jobb klikkel ott a mount/umount/eject

                Hozzászólás: uhu atomount nélkül :( #1917492
                kovi
                Felhasználó

                  ok, csak már otthon lennék próbálkozni…..

                  Hozzászólás: uhu atomount nélkül :( #1917489
                  kovi
                  Felhasználó

                    nálam az egész csomagot is eltûntetheted, akkor sem lehet leválasztani a felcsatolt eszközt…… hisz ezzel kezdtem:úgy gondolkodom,hogy automounter még a közelemben sem legyen.
                    csinálom szimlinkkel az eszköznevet a devben, írom az fstabot és csak csatolni tudok, leválasztani csak a fentebb említett parasztos su- umount -a – val, ami elég drasztikus mivel minden nem foglalt cucc lehullik=coki 🙁
                    ráadásul kell hozzá a root passwd. ez meg külön téma 🙁
                    brühühühü

                    Hozzászólás: uhu? (ATI (már +int)) #1916673
                    kovi
                    Felhasználó

                      privát :=: néz’ postalád’

                      Hozzászólás: uhu atomount nélkül :( #1917486
                      kovi
                      Felhasználó

                        kinyírod az automountert

                        akkor normálisan megy!!!
                        akár forrásból akár elõre fordított binárisként

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,531-2,540 / 3,700