Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
pedig ennek történetesen nincs. csak a dedikált szerver natív 🙁
marad a winex…azzal megy
tökmindegy, mert eszerint csinálsz egy egysoros szkriptet – ami leválasztja a másik néven szereplõ ua eszközt – és beteszed vmi jó bin helyre…
aztán ezzel a szkript(ecskév)el választasz le.
én asszem ezt fogom tenni ha nálam is ez a bibi(ami vszínû csak most nem tudom view)
thnxna bazz…
hát ennyi lenne?ismét csak:
sírjak vagy nevessek?továbbá az sem vili, hogy az mtab nélküli mountot miért nem lehet umountolni szintén mtab bejegyzés figyelmen kívül hagyásával, „erõszakkal”?
tudásbázis
Bálint Laci forrasztott meg egy nvidia-binárist. Onnan elérhetõ , leírással
namost örüljek vagy sírjak?
a.,ezek szerint nem vagyok génhibás
b.,ezek szerint valami nagyon nem stimmelnézd meg ott van pedig az mtabban!!és azt mondja hogy nincs.kapja be!
cat /etc/mtab
vagy
mount
kde alatt csinálsz az asztalra linket cdromra
jobb klikkel ott a mount/umount/ejectok, csak már otthon lennék próbálkozni…..
nálam az egész csomagot is eltûntetheted, akkor sem lehet leválasztani a felcsatolt eszközt…… hisz ezzel kezdtem:úgy gondolkodom,hogy automounter még a közelemben sem legyen.
csinálom szimlinkkel az eszköznevet a devben, írom az fstabot és csak csatolni tudok, leválasztani csak a fentebb említett parasztos su- umount -a – val, ami elég drasztikus mivel minden nem foglalt cucc lehullik=coki 🙁
ráadásul kell hozzá a root passwd. ez meg külön téma 🙁
brühühühüprivát :=: néz’ postalád’
kinyírod az automountert
akkor normálisan megy!!!
akár forrásból akár elõre fordított binárisként -
SzerzőBejegyzés