OBo

Hozzászólások

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Selected item cannot fit into memory #2016466
    OBo
    Felhasználó

      Nem csoda. Mondtam, hogy 64M ram alatt nem érdemes próbálkozni, nem hiszel nekem?
      [align=right][snapback]134388[/snapback][/align]

      Hinni, már hogy ne hinnék… csak próbálkozom…

      Gondoltam, hogy a harddisk-et mint külsõ HD-re installálom az uhu-t. Egy kicsit azért aggódom, hogy a másik gépen lévõ XP elszáll. Lehetséges, hogy irányítom az installálást a külsõ HD-re? Igaz?

      Hozzászólás: Selected item cannot fit into memory #2016464
      OBo
      Felhasználó

        bios-ban kapcsold ki a memory hole 14-15 Mb (nem tuti, hogy pontosan ez a neve, de valami ilyesmi) opciot, es akkor valoszinuleg jo lesz
        [align=right][snapback]134372[/snapback][/align]

        Már ki volt kapcsolva, még sem segített (nálam egyébként 15M-16M), de lehet hogy ott kellene valamit átállítani

        Hozzászólás: Selected item cannot fit into memory #2016462
        OBo
        Felhasználó

          Azért jó lenne, ha a tényeket írnád…
          [align=right][snapback]134168[/snapback][/align]

          Elnézést a félrevezetésért. Ilyen zöldfülû vagyok… de tanulok!

          Hozzászólás: Selected item cannot fit into memory #2016461
          OBo
          Felhasználó

            Ehem. Szóval van össze-vissza 24 Mb ramod, ugye? No, hát az kevés, 64 alatt már az 1.1 se moccan meg, 1.2-nek meg még több kell. Esetleg átdughatod a lemezt egy bikább gépbe, majd telepítés után vissza, úgy mûködni fog.
            [align=right][snapback]134166[/snapback][/align]

            Köszönöm a segítséget, meg fogom próbálni, remélem mûködni is fog, de ezt csak a jövõ héten derül ki.

            Még egyszer köszi a felvilágosítást.

            Hozzászólás: Selected item cannot fit into memory #2016458
            OBo
            Felhasználó

              Akkor most egy picit részletezd a géped: alaplap, proci, memória, vinyó(k), optikai egység(ek), bedugott USB-k, …
              [align=right][snapback]134156[/snapback][/align]

              Pontosabban még a következõk vannak:

              IDE Controller
              Serial Bus Controller
              Multimedia Device
              Simple COMM. Controller
              Display Controller
              ACPI Controller

              Hozzászólás: Selected item cannot fit into memory #2016457
              OBo
              Felhasználó

                Akkor most egy picit részletezd a géped: alaplap, proci, memória, vinyó(k), optikai egység(ek), bedugott USB-k, …
                [align=right][snapback]134156[/snapback][/align]

                CPU: AMD-K6™-2 (Co-Processor installed)
                base memory: 640K
                Extended memory: 23552K
                Cache memory: 512K
                Pri. Master Disk: LBA, UDMA 2, 10263MB
                Sec. Master Disk: CDROM, UDMA 2

                EGA/VGA

                más semmi.

                Hozzászólás: Selected item cannot fit into memory #2016455
                OBo
                Felhasználó

                  10MB? Nem inkább 10GB? Swapot nem is készítettél?
                  Azt is áruld el, hogy pontosan mikor, mi után írja ki ezt az üzenetet?
                  [align=right][snapback]134145[/snapback][/align]

                  Igen, 10 G-re gondoltam. Swap-ot nem tudom hogyan készítsem. Az üzenet a „telepítés” opció kiválasztása után jelenik meg. Error 28.

                  Hozzászólás: Selected item cannot fit into memory #2016454
                  OBo
                  Felhasználó

                    Igen, 10 G-re gondoltam. Swap-ot nem tudom hogyan készítsem. Az üzenet a „telepítés” opció kiválasztása után jelenik meg. Error 28.

                    Cache memory 512M

                  8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8