Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Guhu elég félreérthetõ mit is akarsz…
Mert amit az elsõ hozzászolásodban írtál az megoldható viszonylag egyszerüen (fogjuk rá)
Amit viszont a harmadikban az már gázosabbNemértem a dolgot..
Amikor én leforgattam magamnak az alsat akkor magát az elkészült tgz csomit simán „installpkg alsa.tgz” paranccsal feltettem és fel is mentSzal ha leforgatod az összes progit és kiadod a installpkg *.tgz utasítást (mivel Slacki alatt elvileg nincs függõség ellenörzés) sztem simán fel kell mennie az összes csominak …
Aztán lehet tévedek
Levlistán olvastam:
JS
[align=right][snapback]90967[/snapback][/align]Te ez eszméletlen coooolllll 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Hálás köszönet érteAdminoknak
Kellene csinálni egy „tippek-trükkök” topicot is ahol az ember ilyeneket tanulhatnaKellene vmi masik distro ami elegge konzisztens,
szabvanyos, meg mindenfele ilyesmi.
[align=right][snapback]96712[/snapback][/align]A Slackware kell neked ami nemfordul alatta az meg is érdemli ….
Vagy esetleg ubuntu
http://www.slackware.com/
http://ftp.slackware.atvagy melyik is az a daemon, amivel egyszerre több hangforrás is megszólalhat?
[align=right][snapback]96674[/snapback][/align]artsd
esd
(Sztem töltsd le innen a telepítõ fájlt http://mplayerinstaller.uw.hu/download.php?list.6
A win codec elérési útját módosítsd benne, gentoo alatt kircsi. 🙂
[align=right][snapback]96665[/snapback][/align]Mér gentoo-ban nincs fullos mplayer emerge???
De attól még persze használjátok a mplayer_installer progit, J
Hali!
Következö a gondom! Forrásból kívánom telepíteni az MPlayer 1.0 pre5-öt, de fordításkor a következõt kapom:
–
Error: X11 support required for GUI compilation
[align=right][snapback]96680[/snapback][/align]Tedd fel az xorg-dev csomagot
Meg esetleg a x11-dev csomit is
(szal minden X-dev csomit)Hát igen, ez az ábécérend hátulütõje. Felõlem mehet a blackPanther a Minden másba, csak gondoltam, tehetnénk egy gesztust a hazai fejlesztõk felé azzal, hogy a név szerint felsoroltak közé beveszünk minden olyan magyar disztrót, amelynek már van valamekkora tábora. Bár lehet, hogy a valamekkora nem elég.
[align=right][snapback]96634[/snapback][/align]Mindenben igazatok van neked is és killall-nak is és pont itt a gond ezt a problémát a fõ adminnak (Krix vagy Csaba ) kéne megoldani „egy ez lesz és kész” dologgal
-
SzerzőBejegyzés