Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A supermount hátránya (automount rulzzz 😉 😉
Nos a Slackware nem egy Mandrake vagy Uhu vagy Fedora kategoriás telepítõvel megáldott Linux ez tény de ezért (ezért is) szereti aki szereti…
Ezt a 2 írást olvasd el!!
http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slaki.html
http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slakiplusz.htmlAmi a konzolodat illeti oda a
Code:startxparancsot kell beírni
Na, legközelebb megnézem, ha nem én vezetek 🙂 Azért nekem a zámolyi nagyon bejön! 🙂
[align=right][snapback]70940[/snapback][/align]Most nyomom le a második lityi söröcskét (természetesen ez is pedros)
😛 😛 😛 😛 😛 😛 😀 😀 😉acidrip
http://acidrip.sourceforge.net/avidemux
http://fixounet.free.fr/avidemux/UHU,Debian,Gentoo,Suse,Slackware,Mandrake,QNX,FreeBSD, (most jön lefele a Fedora Core 2 😆 ) kipróbálásán,tudna mutatni újat a Conectiva? :rolleyes:
[align=right][snapback]91056[/snapback][/align]Bocsi nem bántásból, de ezek után mit akarsz még?????????
Hááát…..
Idézet:
A rendszer telepítése gyerekjáték, aki ezt nem tudja feltelepíteni, annak nem való Linux. A rendszer letisztult, annak ellenére, hogy a legfrissebb csomagokat probálják a fejlesztõk belepréselni. Néhány ízelítõül:
– 2.6.8.1-es kernel
– 2.8.1-es GNOME környezet
– Firefox 0.9.3
– Evolution 2.0.2
– Gimp 2.0
– OOo 1.1.2
– stb.Mindezt Debian GNU/Linux alapokon. A minõségre biztosíték, hogy a Debian és GNOME egyik fejlesztõje Jeff Waugh koordinálja a disztró körüli munkákat. Azt hiszem, mostmár van választási lehetõségük azoknak, akik nem akarnak elszakadni a Debian által követett filozófiától, de mégis szeretnének új dolgokat látni / használni. Az Ubuntu csapat 6 havi kiadásokat ígér, emellé szupportot… Mi kell még?
http://hup.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=7116
Sztem debijány , de tõlem akár lehet fapapucs is…
arra osztokellek, hogy ha kitapasztaltad majd az ubuntut, akkor probalkozz egy _rendes_ debiannal is.
remelem nincs harag.
[align=right][snapback]90837[/snapback][/align]Az Ubuntu egy Debian „sid” alapú terjesztés, 6 hónapos kiadási ciklusokkal, technikai támogatással, a legfrissebb programokkal… Ma jelent meg (2004. október 13.) az Ubuntu Linux 4.10 „The Warty Warthog” elsõ RC kiadása. Ebbõl az alkalomból úgy döntöttem, hogy egy gyors telepítéssel végigrohanok a rendszeren. Ennek a gyors tesztnek a rövid, 27 képpel illusztrált jegyzõkönyvét olvashatod el a következõkben:
http://hup.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=7116Szal Debijány :)))
Töltsd le, root ként futtathatóvá kell tenned és futtani!
Ez már nem olyan nehéz!
[align=right][snapback]90785[/snapback][/align]De sajnos az lesz 🙁 A közismert Suse-s nem standard könyvtárszerkezet miatt a script (ha emlékeim nem csalnak) nem fog müxeni
-
SzerzőBejegyzés