paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 661-670 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: mnt könyvtár megnyitása lassú #1979735
    paca5
    Felhasználó

      A supermount hátránya (automount rulzzz 😉 😉

      Hozzászólás: Slackware telepítés #1975860
      paca5
      Felhasználó

        Nos a Slackware nem egy Mandrake vagy Uhu vagy Fedora kategoriás telepítõvel megáldott Linux ez tény de ezért (ezért is) szereti aki szereti…
        Ezt a 2 írást olvasd el!!
        http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slaki.html
        http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slakiplusz.html

        Ami a konzolodat illeti oda a

        Code:
        startx

        parancsot kell beírni

        Hozzászólás: Kocsma topik #1948033
        paca5
        Felhasználó

          Na, legközelebb megnézem, ha nem én vezetek 🙂 Azért nekem a zámolyi nagyon bejön! 🙂
          [align=right][snapback]70940[/snapback][/align]

          Most nyomom le a második lityi söröcskét (természetesen ez is pedros)
          😛 😛 😛 😛 😛 😛 😀 😀 😉

          Hozzászólás: dvd másolás *.vob #1979061
          paca5
          Felhasználó
            Hozzászólás: wma,wmv…? #1979058
            paca5
            Felhasználó
              Hozzászólás: wma,wmv…? #1979057
              paca5
              Felhasználó
                Hozzászólás: Conectiva #1978856
                paca5
                Felhasználó

                  UHU,Debian,Gentoo,Suse,Slackware,Mandrake,QNX,FreeBSD, (most jön lefele a Fedora Core 2 😆 ) kipróbálásán,tudna mutatni újat a Conectiva? :rolleyes:
                  [align=right][snapback]91056[/snapback][/align]

                  Bocsi nem bántásból, de ezek után mit akarsz még?????????

                  Hozzászólás: Ubuntu/Debian #1978574
                  paca5
                  Felhasználó

                    Hááát…..

                    Idézet:

                    A rendszer telepítése gyerekjáték, aki ezt nem tudja feltelepíteni, annak nem való Linux. A rendszer letisztult, annak ellenére, hogy a legfrissebb csomagokat probálják a fejlesztõk belepréselni. Néhány ízelítõül:

                    – 2.6.8.1-es kernel
                    – 2.8.1-es GNOME környezet
                    – Firefox 0.9.3
                    – Evolution 2.0.2
                    – Gimp 2.0
                    – OOo 1.1.2
                    – stb.

                    Mindezt Debian GNU/Linux alapokon. A minõségre biztosíték, hogy a Debian és GNOME egyik fejlesztõje Jeff Waugh koordinálja a disztró körüli munkákat. Azt hiszem, mostmár van választási lehetõségük azoknak, akik nem akarnak elszakadni a Debian által követett filozófiától, de mégis szeretnének új dolgokat látni / használni. Az Ubuntu csapat 6 havi kiadásokat ígér, emellé szupportot… Mi kell még?

                    http://hup.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=7116

                    Sztem debijány , de tõlem akár lehet fapapucs is…

                    Hozzászólás: Ubuntu/Debian #1978572
                    paca5
                    Felhasználó

                      arra osztokellek, hogy ha kitapasztaltad majd az ubuntut, akkor probalkozz egy _rendes_ debiannal is.
                      remelem nincs harag.
                      [align=right][snapback]90837[/snapback][/align]

                      Az Ubuntu egy Debian „sid” alapú terjesztés, 6 hónapos kiadási ciklusokkal, technikai támogatással, a legfrissebb programokkal… Ma jelent meg (2004. október 13.) az Ubuntu Linux 4.10 „The Warty Warthog” elsõ RC kiadása. Ebbõl az alkalomból úgy döntöttem, hogy egy gyors telepítéssel végigrohanok a rendszeren. Ennek a gyors tesztnek a rövid, 27 képpel illusztrált jegyzõkönyvét olvashatod el a következõkben:
                      http://hup.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=7116

                      Szal Debijány :)))

                      Hozzászólás: divix meg a többiek #1978509
                      paca5
                      Felhasználó

                        Töltsd le, root ként futtathatóvá kell tenned és futtani!
                        Ez már nem olyan nehéz!
                        [align=right][snapback]90785[/snapback][/align]

                        De sajnos az lesz 🙁 A közismert Suse-s nem standard könyvtárszerkezet miatt a script (ha emlékeim nem csalnak) nem fog müxeni

                      10 bejegyzés megtekintése - 661-670 / 2,354