Hogy ne kérje az install cd-t, azt pl. így tudod megcsinálni:
1. Leszeded a cd tartalmát iso-ba! (pl. k3b)
2. Bemountolod vhova (loop-al) (pl. /mnt/loop)
3.
Van xfce utalás, sõt, eddig a /usr/share/confic/kdm/Sessions alatt nem volt xfce, csak a többi, létrehoztam, de így sem megy! Már kipróbáltam, hogy leszedtem az egész XFCE-t, és felraktam újra a hivatalon 4.0.3-at, de semmi változás :(!