pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,941-4,950 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Honnan lehet letölteni? #1940267
    pomm
    Felhasználó
      Hozzászólás: DVD-RAM #1944600
      pomm
      Felhasználó

        Hm…köszi az infókat. Az íróm egyébként 3x-an ír RAM-ot. A lemezrõl dusztom sincs, sehol nincs rajta feltüntetve. Lehet a celofán csomagoláson fent volt, de azt eldobtam. TDK-ás csoda…lehet, hogy egyszeres…

        Hozzászólás: DVD-RAM #1944596
        pomm
        Felhasználó

          Hehe…megint én.. 😆

          Még egy kérdés….nem lehet vhogy rávenni a linuxot, hogy gyorsabban kezelje? ( ti. dvd-ram ) Mert amikor írok vmit rá, akkor lazán elindul 3.5MB/sec-mal. Ez se gyors…de ok.Viszont – jelen esetben – a 3.-ik mpeg fájlt már 1 MB/sec-mal írja…nah az már kicsit lassú…nem akarok én 55 MB/sec-et, de egy 7-8 nem lenne rossz 😆

          5let?

          Hozzászólás: Milyen nyomit a LM-z25 helyett? #1944642
          pomm
          Felhasználó

            A hp-kkal – állítólag – jól elboldugul. Nekem HP3320-om van, de nem igazán szép a nyomtatás rajta. Ez a helyzet a HP34xx-okkal is. Viszont a HP930DJ-vel is kipróbáltam és nagyon klappolt minden. Ráadásul – így utólag – én is jobban jártam volna egy olyannal, mert az enyémhez – a 930-hoz képest – aranyárban adják a patront! 😥
            De ami biztos, idáig minden HP-t fel tudtam linuxra tenni….
            Ennyi az én véleményem..

            Hozzászólás: Programok telepítése… #1941847
            pomm
            Felhasználó

              Hogy a suse-n van-e, azt nem tudom, de itt találsz:

              http://krusader.sourceforge.net/home.php

              Hozzászólás: DVD-RAM #1944595
              pomm
              Felhasználó

                Ok, megoldottam! 😀 Besz@rás, hogy nem gondoltam rá…simán bemountolom írható/olvasható módon és már megy is… 😀

                Köszi minden segítésget!

                Hozzászólás: DVD-RAM #1944594
                pomm
                Felhasználó

                  Bicskával – mint a parasztok – megoldottam ! 😀

                  Nah, szal, hogy tudok erre én írni? Találtam egy topicot róla, le is formáztam a
                  mke2fs -j /dev/dvdr paranccsal, de írni nem tudok rá. Lehet ezt vhol a k3b-be beállítani? dvdr-tools fennt van, mielõtt vki megkérdezné…de ezt a parancsot nem eszi:
                  mkudffs –media-type=dvdram /dev/dvdr

                  Hozzászólás: DVD-RAM #1944592
                  pomm
                  Felhasználó

                    Jedite, köszi!

                    Bár ehhez sem leírásban nincs ilyen, sem kihajtani nem lehet, mert öntött ( legálébbis nekem úgy tûnik ) az egész….max szétszedem… 😆

                    Hozzászólás: DVD-RAM #1944590
                    pomm
                    Felhasználó

                      Ha kidobott volna ilyet a keresõ, akkor nem nyitom a topicot… 😥 Persze, lehet, hogy más téma alatt szóba került, de azt elég nehéz lenne megkeresni… 😆

                      Szal, vkinek errõl tapasztalata? 🙄

                      Hozzászólás: ISO mountolás 1 paranccsal???? #1943919
                      pomm
                      Felhasználó

                        OK, akkor könnyítés… 😆

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,941-4,950 / 5,573