Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
http://linuxiso.org/distro.php?distro=2
Ide is elnézhetsz!
Hm…köszi az infókat. Az íróm egyébként 3x-an ír RAM-ot. A lemezrõl dusztom sincs, sehol nincs rajta feltüntetve. Lehet a celofán csomagoláson fent volt, de azt eldobtam. TDK-ás csoda…lehet, hogy egyszeres…
Hehe…megint én.. 😆
Még egy kérdés….nem lehet vhogy rávenni a linuxot, hogy gyorsabban kezelje? ( ti. dvd-ram ) Mert amikor írok vmit rá, akkor lazán elindul 3.5MB/sec-mal. Ez se gyors…de ok.Viszont – jelen esetben – a 3.-ik mpeg fájlt már 1 MB/sec-mal írja…nah az már kicsit lassú…nem akarok én 55 MB/sec-et, de egy 7-8 nem lenne rossz 😆
5let?
A hp-kkal – állítólag – jól elboldugul. Nekem HP3320-om van, de nem igazán szép a nyomtatás rajta. Ez a helyzet a HP34xx-okkal is. Viszont a HP930DJ-vel is kipróbáltam és nagyon klappolt minden. Ráadásul – így utólag – én is jobban jártam volna egy olyannal, mert az enyémhez – a 930-hoz képest – aranyárban adják a patront! 😥
De ami biztos, idáig minden HP-t fel tudtam linuxra tenni….
Ennyi az én véleményem..Hogy a suse-n van-e, azt nem tudom, de itt találsz:
Ok, megoldottam! 😀 Besz@rás, hogy nem gondoltam rá…simán bemountolom írható/olvasható módon és már megy is… 😀
Köszi minden segítésget!
Bicskával – mint a parasztok – megoldottam ! 😀
Nah, szal, hogy tudok erre én írni? Találtam egy topicot róla, le is formáztam a
mke2fs -j /dev/dvdr paranccsal, de írni nem tudok rá. Lehet ezt vhol a k3b-be beállítani? dvdr-tools fennt van, mielõtt vki megkérdezné…de ezt a parancsot nem eszi:
mkudffs –media-type=dvdram /dev/dvdrJedite, köszi!
Bár ehhez sem leírásban nincs ilyen, sem kihajtani nem lehet, mert öntött ( legálébbis nekem úgy tûnik ) az egész….max szétszedem… 😆
Ha kidobott volna ilyet a keresõ, akkor nem nyitom a topicot… 😥 Persze, lehet, hogy más téma alatt szóba került, de azt elég nehéz lenne megkeresni… 😆
Szal, vkinek errõl tapasztalata? 🙄
OK, akkor könnyítés… 😆
-
SzerzőBejegyzés