aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,481-1,490 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1968904
    aty
    Felhasználó

      Csinálj osztályvizsgát, ahhoz minden diáknak joga van. Az én gyerekeim is ezt tették, mert hasonló cipõben jártak. Megbeszéled a számtektanárral, kérvényezed a dirinél, megcsinálod (mi az Neked), aztán mehetsz éretttségizni. 🙂

      Miért olyan kevés óra volt? Mert a hülye tantervek folyton változnak, kormányoktól függõsen és függetlenül is… 🙁
      [align=right][snapback]82640[/snapback][/align]

      Ezt az osztályozóvizsgát évközben is lehet kérni, ha nem felvett tantárgyam a tárgy, akkor is?

      Hozzászólás: a linux és a lányok #1968900
      aty
      Felhasználó

        bingó! Ez nekem is gond, szerencsére én korábban értesültem errõl.

        Hozzászólás: Progik! #1971527
        aty
        Felhasználó

          Megnéztem. A Readme t is de nem sokkal vaok elõbb:( Nem tudok angolul:(
          [align=right][snapback]82629[/snapback][/align]

          Elõször nézd meg az XF86configot az /etc/X11 mappában. Section „Device” résznél mi a Driver értéke?

          Hozzászólás: Progik! #1971524
          aty
          Felhasználó

            De az ATI DRIVERT HOGY INSTAL

            Hozzászólás: a linux és a lányok #1968894
            aty
            Felhasználó

              (pedig utálom a kémiát, a fizika sokkal jobb, abból fogok érettségizni is majd 😉 )

              kl223
              [align=right][snapback]82619[/snapback][/align]

              Akkor már offolom az off témát.

              Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970587
              aty
              Felhasználó

                A vezérlõpultos beállítás nem mûxik jól!!!
                [align=right][snapback]82622[/snapback][/align]

                😀 no komment, látom csak politizálni tudnak…

                Hozzászólás: MPlayer #1892604
                aty
                Felhasználó

                  Megtudja mondani valaki ,hogy ha full képernyõre váltok az mplayernél ,akkor miért nem nagyitja a képet is ? Most forditottam le ,de kár volt. A gmplayer az átvált.
                  [align=right][snapback]82612[/snapback][/align]

                  Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970584
                  aty
                  Felhasználó

                    Bejelentkezés nem mindig mûködik :angry2:

                    Akkor kiegészítem még magam: ha az mp3akat le akarod játszani arra ott az xmms, vagy a beep-media-player.

                    Ha KDE az ablakkezelõ ahol eltûnt a panel. Akkor megnyomod az ALT+F2t és beírod: kcontrol.(azért így mondom mert fogalmam nincs hogyan fordították magyarra az uhusok a nevét a menüben) Ott Desktop-Panels(gondolom Asztal-Panelok).

                    Hozzászólás: Progik! #1971516
                    aty
                    Felhasználó

                      Bocsi, de én L

                      Hozzászólás: Progik! #1971513
                      aty
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,481-1,490 / 1,776