Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Csinálj osztályvizsgát, ahhoz minden diáknak joga van. Az én gyerekeim is ezt tették, mert hasonló cipõben jártak. Megbeszéled a számtektanárral, kérvényezed a dirinél, megcsinálod (mi az Neked), aztán mehetsz éretttségizni. 🙂
Miért olyan kevés óra volt? Mert a hülye tantervek folyton változnak, kormányoktól függõsen és függetlenül is… 🙁
[align=right][snapback]82640[/snapback][/align]Ezt az osztályozóvizsgát évközben is lehet kérni, ha nem felvett tantárgyam a tárgy, akkor is?
bingó! Ez nekem is gond, szerencsére én korábban értesültem errõl.
Megnéztem. A Readme t is de nem sokkal vaok elõbb:( Nem tudok angolul:(
[align=right][snapback]82629[/snapback][/align]Elõször nézd meg az XF86configot az /etc/X11 mappában. Section „Device” résznél mi a Driver értéke?
De az ATI DRIVERT HOGY INSTAL
(pedig utálom a kémiát, a fizika sokkal jobb, abból fogok érettségizni is majd 😉 )
kl223
[align=right][snapback]82619[/snapback][/align]Akkor már offolom az off témát.
A vezérlõpultos beállítás nem mûxik jól!!!
[align=right][snapback]82622[/snapback][/align]😀 no komment, látom csak politizálni tudnak…
Megtudja mondani valaki ,hogy ha full képernyõre váltok az mplayernél ,akkor miért nem nagyitja a képet is ? Most forditottam le ,de kár volt. A gmplayer az átvált.
[align=right][snapback]82612[/snapback][/align]Bejelentkezés nem mindig mûködik :angry2:
Akkor kiegészítem még magam: ha az mp3akat le akarod játszani arra ott az xmms, vagy a beep-media-player.
Ha KDE az ablakkezelõ ahol eltûnt a panel. Akkor megnyomod az ALT+F2t és beírod: kcontrol.(azért így mondom mert fogalmam nincs hogyan fordították magyarra az uhusok a nevét a menüben) Ott Desktop-Panels(gondolom Asztal-Panelok).
Bocsi, de én L
-
SzerzőBejegyzés