Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 5,091-5,100 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SUSE -rol Windosra nyomtatni, hogyan? #2032465
    Macskajancsi
    Felhasználó
      calvink wrote:
      Kérdésekre? Milyen kérdésekre kellet volna válaszolnom.? Nem kérdezett itt mást csak nyomtatoszerver gépnevet, meg a távoli nyomtatási sort ezeket kérte…..Ezt most egy picit nem értem…..

      Ezt kérdeztem.
      Mit írtál a „nyomtatószerver gépneve” és a „távoli nyomtatási sor” rubrikába?
      Még azt is elfelejtetted közölni (az instabil süsü verziódon kívül), hogy mi a nyomtató típusa.

      Hozzászólás: SUSE -rol Windosra nyomtatni, hogyan? #2032463
      Macskajancsi
      Felhasználó
        calvink wrote:
        Probáltam yast-ban hozzáadni de ott megált a tudományom amikor a nyomtatoszerver gépnevét kérdezte, meg a távoli nyomtatási sor neve-t kérdezte, még kéri a Munkacsoportot ami a jelenlegi hálozatban munkacsoport neven van és azt be is irtam. Szal itt akadtam meg..

        A kérdésekre válaszoltál?
        Egyébként a süsü 10.0 amit használsz, lehet, hogy tele van még hibával. A végleges október 6-án jön.
        Ezt az információt a Linuxbázis-ról szedtem, itt elfelejtetted megemlíteni.

        Hozzászólás: 40 gigás partició fat32-re formázása #2029569
        Macskajancsi
        Felhasználó
          Potrien wrote:
          Ez itten linux vagy vindóz topik ?
          linux alatt FDISK miért nem jó fat 32-re ?
          :poketounge:

          Olvasd el a topikcímet.
          Ezen kívül mit is akartál kérdezni, vagy nem akartál semmit?

          Hozzászólás: TuxRacer #1932004
          Macskajancsi
          Felhasználó
            Gamer8200 wrote:
            hmm. valószínû hogy én vagyok a béna, de még csak hasonló könyvtárat sem találtam nem hogy ilyet. de mivel egyszer ugyis kénytelen leszel restartolni, megnéznéd hogy pontosan hol is van a fent említett cucc????? kössszzzz

            Nálam pl. a /user/share könyvtárban található.

            Hozzászólás: Msn kliens #2032362
            Macskajancsi
            Felhasználó
              Tollaspower wrote:
              Melyik a legjobb msn kliens linux alá?

              Hmm.

              Hozzászólás: local moderatorok #2032191
              Macskajancsi
              Felhasználó

                na most ezt kipróbálom
                :mellow: :huh: ^_^ :rolleyes: -_- >:( :wub: :angry: :wacko: :ph34r:

                Hozzászólás: Más felhasználó #2032327
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  mikcsabee wrote:
                  Sziasztok!

                  A következõ problémám van: Egy parancsot ként lefuttatni. De méghozzá úgy, be vagyok jelentkezve A-felhasználóként, és B-felhasználóként (és nem root-ként tehát a sudo kizárva), indítom el a parancsot.
                  Remélem nem kérek lehetetlent, a válaszokat elõre is kössz.

                  su
                  B felhasználó jelszava
                  így nem mûködik?

                  Hozzászólás: Suse 9.x kernel fordítás HELP!!!! #2032265
                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    Sok szerencsét.  :onfire:

                    Hozzászólás: boot üzenetek eltüntetése, hogyan? #2032289
                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      „De valamivel el kell kábítani a windowzos haverokat!”

                      Most már ezt kezdjük túllihegni, de hadd lihegjek még egyet.
                      Boot-splash-nek süsün be lehet állítani a „redmond” képet is, így úgy néz ki, mintha xp butulna…
                      Megjegyzem, ezt még senkinél sem láttam alkalmazni, ki tudja, miért… :2funny:

                      Hozzászólás: boot üzenetek eltüntetése, hogyan? #2032283
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        sany wrote:
                        Mindenki vak ebben a topicban!?
                        Olvassátok már el a fenti szólásom és a linket is nézzétek meg!!!!!

                        Itt hebeg-habog attila5, de nem képes olvasni!!!
                        De legalább a linket megnézni!

                        Még süket is, nem csak vak.
                        sany, elmondanád (lassan, hogy felfogjam), hogy ez a dizájnon kívül mire jó?

                      10 bejegyzés megtekintése - 5,091-5,100 / 5,804