Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
calvink wrote:Kérdésekre? Milyen kérdésekre kellet volna válaszolnom.? Nem kérdezett itt mást csak nyomtatoszerver gépnevet, meg a távoli nyomtatási sort ezeket kérte…..Ezt most egy picit nem értem…..
Ezt kérdeztem.
Mit írtál a „nyomtatószerver gépneve” és a „távoli nyomtatási sor” rubrikába?
Még azt is elfelejtetted közölni (az instabil süsü verziódon kívül), hogy mi a nyomtató típusa.calvink wrote:Probáltam yast-ban hozzáadni de ott megált a tudományom amikor a nyomtatoszerver gépnevét kérdezte, meg a távoli nyomtatási sor neve-t kérdezte, még kéri a Munkacsoportot ami a jelenlegi hálozatban munkacsoport neven van és azt be is irtam. Szal itt akadtam meg..A kérdésekre válaszoltál?
Egyébként a süsü 10.0 amit használsz, lehet, hogy tele van még hibával. A végleges október 6-án jön.
Ezt az információt a Linuxbázis-ról szedtem, itt elfelejtetted megemlíteni.Potrien wrote:Ez itten linux vagy vindóz topik ?
linux alatt FDISK miért nem jó fat 32-re ?
:poketounge:Olvasd el a topikcímet.
Ezen kívül mit is akartál kérdezni, vagy nem akartál semmit?Gamer8200 wrote:hmm. valószínû hogy én vagyok a béna, de még csak hasonló könyvtárat sem találtam nem hogy ilyet. de mivel egyszer ugyis kénytelen leszel restartolni, megnéznéd hogy pontosan hol is van a fent említett cucc????? kössszzzzNálam pl. a /user/share könyvtárban található.
Tollaspower wrote:Melyik a legjobb msn kliens linux alá?Hmm.
na most ezt kipróbálom
:mellow: :huh: ^_^ :rolleyes: -_- >:( :wub: :angry: :wacko: :ph34r:mikcsabee wrote:Sziasztok!A következõ problémám van: Egy parancsot ként lefuttatni. De méghozzá úgy, be vagyok jelentkezve A-felhasználóként, és B-felhasználóként (és nem root-ként tehát a sudo kizárva), indítom el a parancsot.
Remélem nem kérek lehetetlent, a válaszokat elõre is kössz.su
B felhasználó jelszava
így nem mûködik?Sok szerencsét. :onfire:
„De valamivel el kell kábítani a windowzos haverokat!”
Most már ezt kezdjük túllihegni, de hadd lihegjek még egyet.
Boot-splash-nek süsün be lehet állítani a „redmond” képet is, így úgy néz ki, mintha xp butulna…
Megjegyzem, ezt még senkinél sem láttam alkalmazni, ki tudja, miért… :2funny:sany wrote:Mindenki vak ebben a topicban!?
Olvassátok már el a fenti szólásom és a linket is nézzétek meg!!!!!
Itt hebeg-habog attila5, de nem képes olvasni!!!
De legalább a linket megnézni!Még süket is, nem csak vak.
sany, elmondanád (lassan, hogy felfogjam), hogy ez a dizájnon kívül mire jó? -
SzerzőBejegyzés