Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
davinor wrote:Sziasztok! Szeretnék telnet-servert indítani, úgyhogy feltettem a telepítõ cd-rõl yast-tal. Viszont mikor indítanám a szervert, a yast azt mondja:
‘Ezeket a csomagokat még telepíteni kell:’
és semmi csomagnév meg ilyenek. megnéztem nincs ott a telnetd ahol lennie kéne (/usr/sbin/telnetd)
attila5 wrote:„írjál egy olyan splash „és azt hogy?
Gyanus hogy kell hozzá grafikus felület. Vagy nem?Használhatsz olyan beállítást, hogy „No Splash Screen”.
De ez persze feltételezi a grafikus felületet.
Ezért kérdeztem, hogy hol láttál már ilyet.Továbbá: azért unpraktikus, amit akarsz, mert ha bármi gond van a rendszeren, csak a legfontosabb információkat elrejtenéd saját magad elõl.
Mindazonáltal végtelenül örülök, hogy más problémád nincs. ::vigyorgó szmájli::LuJOmAn wrote:Szia itt egy link, remélem, kisegít!http://www.dataglobe.hu/suse-nuke/suse/rendszer/index.html
Ez a 8.2-es.
Egyébként jól használható.attila5 wrote:Nincs grafikus felület.attila5 wrote:Elképesztõen kezdõ wrote:Sziasztok!
Bocs ha zargatok !
Szükségem lenne magyar nyelvû Suse 9.3 doksira pld pdf formátumban
Plíz help me !
Link vagy pdf küldéssel
köszi
PL.A magyar nyelvû dokumentáció a megvásárolható verzió része.
Gamer8200 wrote:hali!
a segítségeteket kérem, mert támadt egy kis problémám a kernel fordításával. (egyébként most ismerkedek a kernel fordítással)
Suse 9.0 van a gépen, fel is raktam a kernel forrását a /usr/src könyvtárba. (ki is van csomagolva) itt ugyebár létrejött egy LINUX könyvtár, ami a kicsomagolt cuccot tartalmazza. de hiába adom ki a make menuconfig, vagy a make xconfig parancsot, elküld a halál f@szára valami hibaüzenettel. asszem valami olyasmi hogy a make parancs nem található, vagy valami hasonló. tehát akkor mi a gond????? mit kell még csinálnom?Mi az a „valami hasonló”?
Csak egy kérdés: miért kell kernelt fordítani? A süsülinux tartalmaz saját, nongpl kernelrészleteket is, továbbá a 9.0-hoz írt alkalmazások a 2.4-es kernelhez lettek idomítva. Ha netán sikerül is lefordítanod, nagy valószínûséggel egy csomó dolog nem fog mûködni.
Ha ragaszkodsz a 2.6-os kernelhez, használj olyan verziót, ami ezt tartalmazza. (9.1-tõl fölfelé)
A 10.0 október 6-án jön ki.„Hát magyarok vagyunk, nem?”
Hát pont azért:) Ha franciák lennénk, már más lenne a helyzet:))))))))Valakinek az aláírásában van (nem emlékszem, kiében):
Magyar égre magyar ufót!ferger wrote:Még reggel van, az biztos, nem csak neked -_-Töltöttem le egy havernak a driver guidérõl drivert win98-ra. Veterán a gép, nincs usb, flopira másoltam a fájlt. De õ ezt nem látja, csak ezt:
trash-felhasználónév nevû mappa, és ebbe volt egy jpg-nek látott fájl, ami nálam még nwlink.vxd volt.
Ezután kiírtam cd-re, de azt mondta a cd romja, hogy üres a lemez.Gondolom a fájlrendszer nem teljesen kompatibilis. De biztos van megoldás.
Pontosabban írd le, mit, hogyan csináltál.
Számtalanszor másoltam windows-os fájlokat cd-re, ilyet még nem tapasztaltam.arnov wrote:A firmware-t nemrég frissítettem még win alatt A208-asra, verbatim 8x (-)-os lemezrõl van szó, melyet a win minden gond nélkül visz akár 8x-osan is…dma be van kapcsolva?
-
SzerzőBejegyzés