pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,871-4,880 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux banner/címke #1944672
    pomm
    Felhasználó

      Ok, akkor küld a linket a OO-s doksira, aztán én is nyomatom, igaz a nyomtatóm – sajna – nem a legszebb képet adja linux alatt….de ez más kérdés…Matricám van… 😆
      Az FSF meg ……………. 😉

      Hozzászólás: fagyások #1945803
      pomm
      Felhasználó

        Sanyi, azért megejegyezném hogy megy a setup.exe 😆 ,, csak elõbb ki kell adni a wine parancsot. Utána az okos kis bagoly a .exe fájlokat automatice winevel indítja! 😉

        Hozzászólás: mpg-k egymas utan fuzese #1945916
        pomm
        Felhasználó

          Vizsla, köszi, de a sima cat paranccsal ( mencoder kapcsoló nélkül )nincs hang csúszás…most próbálom tömöríteni, aztán elválik… Avinál nem volt vele gondom, csak ennél a rohadt mpeg2-nél. 😆 ( mármint a fenti paranccsal )

          Hozzászólás: Rossz beállítás vagy biztonsági lyuk???? #1945777
          pomm
          Felhasználó

            PLZ!!!!!!
            Még mindig megy jelszó nélkül! Itt a samba.conf:

            # /etc/samba/smb.conf

            [global]
            dns proxy = No
            domain master = No
            encrypt passwords = Yes <---- ez eredetileg No volt, átírtam de így se jó
            guest account = root
            guest ok = Yes
            idmap gid = 10000-20000
            idmap uid = 10000-20000
            interfaces = lo, eth*
            log level = 2
            map to guest = Bad Password
            max log size = 10000
            name resolve order = lmhosts host wins bcast
            os level = 255
            preferred master = Yes
            printing = cups
            security = share
            server string = %h
            socket options = IPTOS_LOWDELAY TCP_NODELAY
            syslog = 0
            winbind separator = /
            workgroup = MUNKACSOPORT

            [home]
            comment = Saját mappa
            create mask = 0600
            directory mask = 0700
            path = %H/

            [megoszt]
            guest ok = Yes
            path = /mnt/disk1-ST380023A
            writeable = Yes

            [print$]
            path = /etc/samba/drivers
            write list = root

            [printers]
            browseable = No
            path = /tmp
            printable = Yes

            [pub]
            comment = Közös mappa
            path = /var/smb

            Hozzászólás: Linux banner/címke #1944670
            pomm
            Felhasználó

              Ez már többször szóba került az elmúlt 6 hónapban…

              pomm
              Felhasználó

                Jah…unni… 😆 Mire nekem ezt vki itt megsúgta, addig túl voltam kb az 25.-ik kernel forgatásomon…legalább gyakorlod 😆

                Sok sikert! 😉

                pomm
                Felhasználó

                  Fõmenü/file system/pseudo filesystems ( és bocsi, mert procot írtam, de a pseudora gondoltam, csak már késõ volt, illetve itt a proc is 😳 )
                     
                     /dev file system support (OBSOLETE)
                     Automatically mount at boot  

                  ezt a kettõt fixe bele kell forgatni, különben nem  fog menni!

                  üdv

                  ha visszaolvasnál 😆 a 30.-ik lapon írtam, hasonló problémára 😉

                  Hozzászólás: TV tunel probléma #1945131
                  pomm
                  Felhasználó

                    Teletextre nekem sincs más 5letem, mondjuk nem is néztem utána, mert spec engem ne nagyon izgat ( ti. teletext ), de felvételre ne a zappingot használd! A mencoderrel iszonyú szép képet sikerált felvennem, messze veri a zappingot…! Fórumban leírtam a parancsot, keress rá! MPlayer cimû topic – asszem. Próbáld ki, le fogsz ülni ha összehasonlítod a zappinggal! 😉

                    Hozzászólás: mpg-k egymas utan fuzese #1945910
                    pomm
                    Felhasználó

                      Szívesen FL! Hm, kovi kiprószálom ezt is, eddig csak mencoderrel használtam…Igaz több az .avi fájlom , mint az mpeg…

                      Hozzászólás: Mp3 #1945850
                      pomm
                      Felhasználó

                        A simplecdr-x is tökéletesen grebbel, minek ehhez extra progi??? 😆

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,871-4,880 / 5,573