Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ok, akkor küld a linket a OO-s doksira, aztán én is nyomatom, igaz a nyomtatóm – sajna – nem a legszebb képet adja linux alatt….de ez más kérdés…Matricám van… 😆
Az FSF meg ……………. 😉Sanyi, azért megejegyezném hogy megy a setup.exe 😆 ,, csak elõbb ki kell adni a wine parancsot. Utána az okos kis bagoly a .exe fájlokat automatice winevel indítja! 😉
Vizsla, köszi, de a sima cat paranccsal ( mencoder kapcsoló nélkül )nincs hang csúszás…most próbálom tömöríteni, aztán elválik… Avinál nem volt vele gondom, csak ennél a rohadt mpeg2-nél. 😆 ( mármint a fenti paranccsal )
PLZ!!!!!!
Még mindig megy jelszó nélkül! Itt a samba.conf:# /etc/samba/smb.conf
[global]
dns proxy = No
domain master = No
encrypt passwords = Yes <---- ez eredetileg No volt, átírtam de így se jó
guest account = root
guest ok = Yes
idmap gid = 10000-20000
idmap uid = 10000-20000
interfaces = lo, eth*
log level = 2
map to guest = Bad Password
max log size = 10000
name resolve order = lmhosts host wins bcast
os level = 255
preferred master = Yes
printing = cups
security = share
server string = %h
socket options = IPTOS_LOWDELAY TCP_NODELAY
syslog = 0
winbind separator = /
workgroup = MUNKACSOPORT[home]
comment = Saját mappa
create mask = 0600
directory mask = 0700
path = %H/[megoszt]
guest ok = Yes
path = /mnt/disk1-ST380023A
writeable = Yes[print$]
path = /etc/samba/drivers
write list = root[printers]
browseable = No
path = /tmp
printable = Yes[pub]
comment = Közös mappa
path = /var/smbEz már többször szóba került az elmúlt 6 hónapban…
Jah…unni… 😆 Mire nekem ezt vki itt megsúgta, addig túl voltam kb az 25.-ik kernel forgatásomon…legalább gyakorlod 😆
Sok sikert! 😉
Fõmenü/file system/pseudo filesystems ( és bocsi, mert procot írtam, de a pseudora gondoltam, csak már késõ volt, illetve itt a proc is 😳 )
/dev file system support (OBSOLETE)
Automatically mount at bootezt a kettõt fixe bele kell forgatni, különben nem fog menni!
üdv
ha visszaolvasnál 😆 a 30.-ik lapon írtam, hasonló problémára 😉
Teletextre nekem sincs más 5letem, mondjuk nem is néztem utána, mert spec engem ne nagyon izgat ( ti. teletext ), de felvételre ne a zappingot használd! A mencoderrel iszonyú szép képet sikerált felvennem, messze veri a zappingot…! Fórumban leírtam a parancsot, keress rá! MPlayer cimû topic – asszem. Próbáld ki, le fogsz ülni ha összehasonlítod a zappinggal! 😉
Szívesen FL! Hm, kovi kiprószálom ezt is, eddig csak mencoderrel használtam…Igaz több az .avi fájlom , mint az mpeg…
A simplecdr-x is tökéletesen grebbel, minek ehhez extra progi??? 😆
-
SzerzőBejegyzés