Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
értem, csak épp ez a gond! Nem akarom a saját mappájába bezárni! Nekem van egy 80-as seagete-m (hda) 4 fele partizva. Slack, uhu, home, adat. Van egy másik 80-as seaget-em ( hdd ) az 1 partició. Nos én a hdd-n szeretnék létrehozni egy mappát ( mondjuk: ftp ) ebben egy feltölt és egy letölt mappát. Minden user-t az ftp könyvtárra szeretnék korlátozni. Ezenkívül szeretném ezt is kétfelé bontani: akik olvashatják letölt mappát és akik olvashatják a letölt mappát, de írhatják is a feltölt mappát.
sany. egyszerûen. Elindítottam a proftp-t a gépemen és a dyndns-en létrehozott regisztrációmmal böngészõbõl bepötyögtem a domain-t ( csak a http:// helyett ftp:// -t írtam. Plusz ugyanígy kipróbáltam gftp-vel is. ) username-nak meg megadtam egy frissen létrehozott usernevet.
Az elsõ guest én voltam, vmiért nem ment, pedig bejelentkeztem…nah, a második guest jó tanácsát leszámítva más 5let? :rolleyes:
tr2etboy
sztem debijány, bár én most slackware alól nyomom
sany, nézegetem, csak nem biztos, hogy ez nekem router mögül menni fog…amúgy ez mintha csak átirányítást engedélkyezne…nah majd elmélyedek benne..
a dyndns.org elindult, csak az apache beállítása nem stimmel, van vmi magyar doksi ehhez, mert ez nem olyan egyszerû, mint egy hagyományos progi :unsure:
kb 😀
apt-get install aterm
apt-get install etermEzeket próbáltad?
vagy uhu-s csomi az ubk-n? Szal ha tudod inkább csomagból rakd fel! Az apt-get – ha jól tudom – telepíti a függõségeket is…
Hali!
Most slax alól vagyok. A magyarítás sztem jól sikerült. Ami nem megy ( elsõre ráakadtam 😀 ) az az xmms . A JUK indul helyette. A hangkarim vacakol, sajna ez nem a slax hibája, általában nem úszom meg kernel forgatás nélkül.Ja és az egérgörgõ sem müxik, gondolom az xorg-ot kell itt is configolni. Nem lehet ezt defaultból beletenni?
Egyenlõre ennyi, majd tesztelem még, ha lesz idõm…
Amúgy nagyon király! Köszi! 😉Elvileg ( nálam ment MPlayer1.0pre4, MPlayer1.0pre5, MPlayerCVS ) beállítások,betûk fül alatt a szöveg skála. Ha megy a film és változtatod, a következõ felirat ( leokézés nélkül ) már eszerint változik.
Hm…ezt én is megnézem! 🙂 Ha leszedik és vki szeretné késõbb is letölteni, lehet, hogy tudok segíteni…mást nem, kirakom én is 😉 Szal húzomle aztán majd nyilatkozom 😀
Wenn du zum Weibe gehts, vergiss die Peitshe nicht! ( Nietsche – ha helyesen idéztem, a nyelvtan meg passz…soha nem tanultam németül :D)
Viszont sörhöz még nyitót sem viszek, bármivel megoldom! 😉
Aztán a németbõl nem offolok, pláne nem, németet tanító tanárnõ jelenlétében 🙂Jó, akkor nem késtél el 😉 …. errõl nekem meg egy randa német szám jut az eszembe 🙂
..nie zu Spät
für eine neue Weg…hehe 😀
-
SzerzőBejegyzés